TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı’nda, Asuman karakterine hayat veren Hazal Çağlar’ın eski halini görenlerin ağzı 5 karış açık kaldı.

TRT 1 ekranlarının şu sıralar en çok izlenen dizisi hiç kuşkusuz Gönül Dağı… Geçen yılın başında sımsıcak bir Anadolu hikayesiyle izleyici karşısına çıkmaya başlayan Gönül Dağı kısa sürede dillere pelesenk oldu ve büyük bir izleyici kitlesi edindi kendisine. Zamanla buy izleyici kitlesi giderek büyüyen Gönül Dağı, 2.sezon itibariyle cumartesi akşamının en çok izlenen dizisi olma özelliğini taşıyor. Reytingler yetmezmiş gibi bir de sosyal medyaya damgasını vuran Gönül Dağı, yayınlandığı cumartesi akşamla, Twitter Trend Topic listesinde kendisine yer buluyor hem de karakterleri TT listesinde üst sıraları görüyor.

Gönül  Dağı’nın Asuman’ının eski hali göz cinayeti! TRT 1 ekranlarında salınan Hazal Çağlar’a bu haliyle kimse selam ver... Anadolu’nun temiz ve saf kalpli insanlarının hayat hikayesine yer veren Gönül Dağı aynı zamanda kendi yıldızlarını yarattı. Oyuncu kadrosunda Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Cihat Süvarioğlu, Ecem Özkaya gibi isimleri bulunduran Gönül Dağı aynı zamanda yepyeni bir yıldız da yarattı. O isim dizide Asuman karakterine hayat veren Hazal Çağlar’dan başkası değil. Asuman karakteri sayesinde bir anda kariyerinin zirvesine çıkan Hazal Çağlar aynı ilgiyi sosyal medyada da çekiyor. Duru ve doğal güzelliğiyle tüm dikkatleri üzerine toplayan Hazal Çağlar hakkında araştırma yapılması kaçılnılmaz bir hal aldı. Ancak ortaya çıkan adeta büyük bir hayal kırıklığı. Hazal Çağlar’ın eski halini görenler gözlerine inanamıyor.

NEREDEN NEREYE

Gözden kaçırmayın

Melisa Şenolsun'dan Umut Evirgen Sonrası Çok Konuşulacak Kare! Açıklaması Şaşırttı... Neden Panikledi? Melisa Şenolsun'dan Umut Evirgen Sonrası Çok Konuşulacak Kare! Açıklaması Şaşırttı... Neden Panikledi?

Bir dönem sosyal medya fenomeni olduğu bilinen Hazal Çağlar ardından Galatasaray televizyonunda sunuculuk görevi üstlendi. 1996 doğumlu olan güzel oyuncu oyunculuğa giden bu yolda adeta evrim geçirdi. İlk kez Aile Hükümeti adlı filmde rol alan Hazal Çağlar, oyunculukta parlamasını Gönül Dağı ile yaşadı. Şimdilerde hanım hanımcık halleriyle göz dolduran, güzelliğiyle adından söz ettiren Hazal Çağlar eski ve bol dekolteli fotoğrafları adeta hayal kırıklığı oldu. Kısa bir süre önce bu eski fotoğrafları hakkında konuşan Hazal Çağlar tüm estetik operasyon iddialarını reddetmiş ve bunlara sadece gülüp geçtiğini söylemişti.