Altın ve para piyasaları Uzmanı Mehmet Ali Yıldırımtürk, son günlerde yükselişe geçen altın fiyatları ile ilgili önemli tüyolar verdi. Rusya ve Ukrayna arasında yaşanan gerginliğin Altın fiyatlarını önemli ölçüde etkileyeceğini söyleyen Yıldırımtürk gram altının 870 lira olacağını öne sürdü.

Rusya ve Ukrayna arasında yaşanan gerginlik hem piyasaları hem de küresel ekonomiye olumsuz etkilemeye devam ediyor. Hem dünyada hem de Türkiye'nin iç piyasasında güvenli Liman olarak tanımlanan altında bu gerginlikten doğrudan etki görüyor Ve yükselmeye devam ediyor. Altın ve para piyasaları Uzmanı Mehmet Ali Yıldırımtürk ise son günlerde yükselişini sürdüren altın fiyatları ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Gram altının fiyatının şu anda 840 lira seviyelerinde seyrettiğini söyleyen Yıldırımtürk, bu şekilde devam etmesi halinde gram altın fiyatlarının 870 TL'ye kadar yükselebileceğini dile getirdi.

23 Şubat güncel serbest piyasada altın fiyatları

23 Şubat 2022 serbest piyasa altın fiyatları da bugün vatandaşlar ve yatırımcılar tarafından yakından takip ediliyor. 23 Şubat gram altın fiyatları güne 840,26 TL seviyesinde başladı. Çeyrek altın bugün 1389 buradan işlem görürken yarım altın ise 2773 lira Cumhuriyet altını 5526 lira seviyelerinde işlem görmeye devam ediyor.

Gözden kaçırmayın

Bülent Arınç'tan Süleyman Soylu Açıklaması "Maganda" Oldu! Arınç Fena Yormlar Yaptı Fena... Bülent Arınç'tan Süleyman Soylu Açıklaması "Maganda" Oldu! Arınç Fena Yormlar Yaptı Fena...

gram-altin-870-tl-olacak-mehmet-ali-yildirimturk-altin-fiyatlariyla-ilgili-carpici-konustu

Gram altın 840 lira olacak

Altın ve para piyasaları Uzmanı Mehmet Ali Yıldırımtürk gram altın fiyatları ile ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu. Yıldırımtürk açıklamasında Yaşanan gelişmelerin jeopolitik risk oluşturması nedeniyle tedarik zincirine, enerji ve emtia fiyatlarını etki edeceğini belirtirken aynı zamanda enflasyonu körükleyen etkisi olduğunu dile getirdi. Rusya ve Ukrayna arasında yaşanan gerilimin Altın fiyatlarını da yakından etkilediğini belirten Yıldırımtürk, Son günlerde oldukça hareketli olan Altın fiyatlarının daha da yükseleceğini öne sürdü. Yıldırımtürk açıklamasında gram altının 840 lira seviyelerine kadar çıkacağını aynı zamanda Kripto paraların ise çakılacağını söyledi.