12 Şubat 2022 gram altın fiyatları hafta sonunda da yatırımcı ve vatandaşlar tarafından yoğun şekilde Takip ediliyor. Hafta sonunda gram altın fiyatları yükselişe geçerken 810 liraya doğru artmaya devam ediyor.

12 Şubat 2022 gram altın fiyatları yükselişine devam ediyor. Özellikle altın ve para piyasaları ile ilgili yaptığı yorumlarla vatandaşlar atıyorlar veren İslam Memiş, Yine çok konuşulacak açıklamalara imza attı. Özellikle altın ve Petrol fiyatlarının ABD tarafından Rusya’nın Ukrayna'yı işgal edebileceği yönündeki açıklamaları sonrasında artışa geçtiğini belirten Memiş, tarihi zirvelere hazır olunmasını istedi. Peki, 12 Şubat 2022 güncel altın fiyatları ne kadar oldu? 12 Şubat gram altın ve çeyrek altın kaç TL?

12 Şubat 2022 güncel altın fiyatları ne kadar oldu?

12 Şubat Cumartesi günü gram altın 808,22 liradan alıcı buluyor. Bugün çeyrek altının ise 1334 liradan satılıyor. Hafta sonunun ilk gününde yarım altın 2677 TL ve cumhuriyet altının 5.315 liradan alıcı buluyor. Hafta sonunda artışa geçen altın fiyatları ile ilgili altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş önemli değerlendirmelerde bulundu. İslam Memiş, ilerleyen günlerde tarihi zirvelerin tekrar edebileceğini söyledi.

İş Sözleşmesi İmzalandı En Düşük Maaş 30 Bin TL Oldu! Yeni Ödemeler Hesaplara Yatmaya Başladı! İş Sözleşmesi İmzalandı En Düşük Maaş 30 Bin TL Oldu! Yeni Ödemeler Hesaplara Yatmaya Başladı!

gram-altin-ucusa-gecti-islam-memis-yeni-bombayi-patlatti-tarihi-zirvelere-hazir-olun-2

Tarihi seviyeleri göreceğiz

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, gram altının dolardan da destek alarak 2022 yılında tarihi seviyeleri test edeceğini tahmin ettiğini söyledi. Ancak bunun kısa vadede olmayacağını söyleyen Memiş, yatırımcılara Sepetin ne demek olduğunu öğrenmeleri tavsiyesinde bulundu. Yani uzun vadeli yatırım yapmaya davet eden Memiş, parite ile işlem yapılmasını istedi. Mart ayının sonuna kadar bunu öğretmek için mücadele etmeye devam edeceğini belirten Memiş, sepet yapmak da çok kar olacağını söyledi.

Bitcoin altının yerine geçer mi?

Son dönemlerde dünya gündeminde çok konuşulan Bitcoin altının yerine geçecek iddiaları hakkında da açıklamalarda bulunan üflenmemiş, Bitcoin in altının yerine geçecek potansiyeli olmadığını dile getirdi. Şu anda ABD'de 8133 ton altın olduğunu belirten Memiş, Altın rezervlerinin tükeneceği yönündeki iddiaların da kısa vadede gerçek olamayacağını söyledi.