Hepsi grubundan Gülçin dün akşam geçirdiği trafik kazasında sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı'yı kaybetmiş kendisi de yaralanmıştı. Gülçin'in Instagram hesabından ilk paylaşım geldi!

Dün akşam saatlerinde İzmir Balıkesir yolunda Susurluk mevkiinde meydana gelen kazada Hepsi grubunun üyesi Gülçin Ergün yaralnırken sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı hayatını kaybetti.

TIR ile çarpışan otomobilde şoför koltuğunda oturan 36 yaşındaki Erdal Şeyda Lafçı olay yerinde hayatını kaybederken Hepsi Grubunun üyelerinden Gülçin Ergül hastaneye kaldırıldı.

Hastaneden yapılan açıklamada Gülçin Ergül'ün sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı. Kazada ölen Erdal Şeyda Lafçı’nın cenazesi ise İzmir'e gönderildi.

Gülçin Ergül'den ilk paylaşım geldi! 

FGkH38aXwAAUJpo

Satoshi Token Kime Ait, Satoshi Coin Hangi Borsadan Alınır? Satoshi Token Kime Ait, Satoshi Coin Hangi Borsadan Alınır?

Saat 20.15 sıralarında Balıkesir İzmir yolu Susurluk mevkisinde meydana gelen kazada Erdal Şeyda Lafçı'nın sürdüğü 34 SD 7339 plakalı otomobil aynı yönde giden Cengiz Yücel'in sürdğü 34  CGR 100 plakalı TIR'ın dorsesine çarptı. Araç bariyerlere çarparak durabildi..

Gülçin Ergül, kazada ölen erkek arkadaşının resmini paylaşarak "Sen benim meleğimsin, hep öyleydin aşkım" diye yazdı. Kazayla ilgili soruşturmanın sürdürüğü öğrenilirken Gülçin bu paylaşımına kimileri ne çabuk şoku atlattın da telefonu eline aldın yazarkan kimileri de bu yorumlara sert tepki gösterdi ve "İnsanların acıyı nasıl yaşadığının psikolojisinin uzmanı olmayın bari" diye yazdı.