Güldür Güldür Çukur Skeçi Olay Oldu! Çukur Oyuncularından Güldüren Yorumlar!

Show Tv'nin eğlenceli programı Güldür Güldür'de ekranların reyting rekortmeni dizisi Çukur ele alındı. İzleyenler gülmekten yerlere yattı!

Dizi Haberleri 08.05.2021 - 12:49 08.05.2021 - 12:49 Ece Sahan

Show Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Çukur bu hafta Güldür Güldür'ün sevilen skeçlerinden biri olan yönetici skeçinin misafiri oldu.

Sevilen dizileri işeleyen skeçin bu haftaki konuğu Çukur oldu. Onur Buldu'nun baş kahraman olduğu skeç Çukur oyuncularını da güldürdü. Çukur'un Cumali'si Necip Koçovali sosyal medyada Onur Buldu'nun gönderisine yorum yapmayı ihmal etmedi.

Güldür Güldür'de bu hafta Çukur mahallesine girildi. Yönetici Bilal, bu sefer kendini Çukur'un içinde buldu. Çukur'da yer alan klişeri komik bir şekilde yansıtan Güldür Güldür yine eğlenceli anlar yaşattı. Dizinin Yamaç Koçvalası'nın Bahadır canlandırırken Gönder Gelsin şarkısı bilmeyenleri de kendine çekti.

ÇUKUR OYUNCULARI DA GÜLDÜ

Güldür Güldür son bölümde Çukur skeçi izleyenleri kahkaya boğdu. Çukur'un Cumali'si Necip Koçavalı'd skeçe gülmekten kendini alamadı ve sosyal medyadan Onur Buldu'nun gönderisine yorum yaptı. 

Daha önce de Kırmızı Oda, Eşkıya Dünyay Hükümdar Olmaz, Sadakatsiz, Masumlar Apartmanı'nı işleyen Güldür Güldür'de yönetici Bilal ve Fikri Usta'nın gelecek hafta hangi diziye konuk olacağı merakla bekleniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@