Güldür Güldür Final Kararı Üzecek! Ekranların Yüzleri Güldüren Programı Veda Etti

Güldür Güldür Show yeni sezonda olmayacak! Güldür Güldür ne zaman final yapacak? Güldür Güldür final kararı üzecek! Güldür Güldür final bölümü ne zaman?

Televizyon 19.06.2021 - 00:48 19.06.2021 - 00:48 Ece Sahan

Show Tv'nin sevilen programı Güldür Güldür Show'dan kötü haber geldi. Ali Sunal'ın moderatörlüğünde ekranlara gelen Güldür Güldür yeni sezon kararı açıklandı. 

Doğa Rutkay, Onur Buldu, Ecem Erkek, Onur Atilla, Alper Kul, Uğur Bilgin, Açelya Topaloğlu, Mahir İpek, Aylin Kontente, Berkay Tulumbacı gibi başarılı tiyatrocuların yer aldığı ekranların tek başarılı güldüren show programı olan Güldür Güldür Show programı finale hazırlanıyor.

Ekranların sevilen programı Güldür Güldür, Koronavirüs pandemisinde insanların yüzünde tebessüm yaratmayı başarmıştı. Ancak program final kararı aldı. Ekranların başarılı eğlence programı Güldür Güldür yeni sezonda ekranlara gelemeyecek.

Skeçleri ile gündem yaratan Güldür Güldür Show için final kararı hayranları üzecek. 5'er Beşer ve İnsanlar Alemi adı ve konsepti ile başlayan program son olarak Show Tv ekranlarında Güldür Güldür adı ve yeni konsepti ile yayınlanmaya başlamış ve daha geniş kitlelere erişmişti.

Yeni sezonda final kararları arka arkaya geliyor!

Bu sezon finaller kimsenin gözünün yaşına bakmadı. Yaz dizilerinin de başlaması ile pek dizi final ve sezon finali yaparak ekranlara veda etti. 

Yaz dizilerininde akıbeti şimdiye kadar iyi gitmedi.. Reytinglerde dökülen yaz dizileri artık toplumun dram seviciliğini kabullendi. 

Güldür Güldür Show programı da bu sezon dram yapımlarına boyun bükmek zorunda kalmış ve reytinglerde dibi görmüştü.

Şevket (Çağlar Çorumlu) Bilal (Onur Buldu), Yeter (Doğa Rutkay), Mesut (Uğur Bilgin), Ozan (Berkay Tulumbacı), Bahadır (Burak Topaloğlu), Burcu (Aylin Kontente), İbrahim (Onur Atilla), Hayati (Mahir İpek), Kazım (Emre Altuğ), İsmail (Alper Kul) gibi karakterlerle fenomen olan ve yüzleri gülümseten sıcak program Güldür Güldür veda ediyor. Zaman zaman oldukça keyifli skeçlere imza atan BKM yapımın üstlendiği Güldür Güldür'de reyting kurbanı olanlara adını yazdırdı.

Güldür Güldür Show'dan üzen haber de geldi. Gelen duyumlara göre Show Tv ve BKM programın fişini çekti. Ekranları Onur Buldu, Ecem Erkek, Çağlar Çorumlu gibi isimlerle tanıştıran Güldür Güldür programı da ne yazık ki veda edecek. Yeni sezonda Güldür Güldür Show'un olmayacağı öğrenildi. Ancak programın resmi sayfasından henüz bir açıklama yapılmadı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@