Güldür Güldür Hükümet Eleştirileri Sosyal Medyada Gündem Oldu!

Show Tv'nin eğlenceli programı Güldür Güldür skeçleri geceye damga vurdu!

Televizyon 29.05.2021 - 22:26 29.05.2021 - 22:29 Ece Sahan

Show Tv'nin başarılı yapımı Güldür Güldür Cumartesi akşamları eğlenceli anlar yaşatıyor. Ekranlardaki dram ağırlığında tek tük güldüren başarılı yapımlardan Güldür Güldür sosyal medyadanın gündemindeydi.

Ali Sunal'ın moderatörlüğünde Onur Buldu, Mahir İpek, Onur Atilla, Doğa Rutkay, Açelya Topaloğlu gibi başarılı tiyatrocuların yer aldığı Güldür Güldür son bölümlerde eski reytinglerini yakalayamıyordu. Ancak zaman zaman eğlenceli skeçleri ile kendinden söz ettirmeyi başarıyordu.

Güldür Güldür bu akşamdaki skeçleri ile adından söz ettirdi. Güldür Güldür ekibi zaman zaman kimi Twitter klavye gençliği tarafından cool bulunmayarak yerden yere vurulurken, kimi radikal ideolojik görüşler tarafından ise eleştirilerin odağında oluyordu. Güldür Güldür yine öyle bir akşam ile sosyal medyada adından söz ettirdi. 

Güldür Güldür'deki skeçlerde hükümet eleştirileri yapılıyor diye sosyal medyada gündem oldu. Güldür Güldür'de bu akşam işssizlik ve tartışmalı koronavirüs genelgesi ile ilgili skeçler için sosyal medyada kimi kullanıcılar tarafından eleştirilirken, kimi kullanıcılarda "aman yayından kaldırılır" diye yorumlandı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@