Güldür Güldür Show hayranlarına kötü haber! Show TV ne yapsa olmadı! Sevilen program..

Show TV ekranların yıllanmış fenomen programı Güldür Güldür Show geçmiş günlerini arıyor. Özellikle Show TV'nin dizinin kemik izleyicisi perşembe gününe Alev Alev dizisini koyması ardından Güldür Güldür Show bir türlü bekleneni veremiyordu.

Gündem 16.11.2020 - 14:33 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Güldür Güldür Show hayranlarına kötü haber! Show TV ne yapsa olmadı! Sevilen program..
Show TV ekranların yıllanmış fenomen programı Güldür Güldür Show geçmiş günlerini arıyor. Özellikle Show TV'nin dizinin kemik izleyicisi perşembe gününe Alev Alev dizisini koyması ardından Güldür Güldür Show bir türlü bekleneni veremiyordu. Televizyon tarihinden nadir olan güldür güldür Show yeni akıbeti hakkında açıklama geldi.

3. kez gün değiştirdi!

Bir programı nasıl bitiririz yorumu 3 haftada 3 günde yayınlamak cevabı verebilir. Sezona salı günleri başlayan ve perşembe gününden izleyicisi EDHO ve Masumlar Apartmanı'na kaptıran Güldür Güldür Show, geçtiğimiz hafta Sadakatsiz ve Kuruluş Osman dizisine yem edilmişti. Ancak yine beklenen olmadı ve Güldür Güldür Show tekrardan salı akşamı alındı.

Yeniden gün değiştirdi!

Kadrosunda Ali Sunal, Alper Kul, Onur Buldu, Murat Akkoyunlı, Dağhan Külegeç, Onur Atilla, Aylin Kontente, Doğa Rutkay, Mahir İpek, Ecem Erkek gibi yıldız isimlerin yer aldığı Güldür Güldür bir kez daha gün değiştirdi. Güldür Güldür Show salı akşamına tekrar alındı.

Yeni günde de yüksek ihtimalle izlenmeyecek Güldür Güldür Show hafta içine kurban ediliyor. Cumartesi Kuzey Yıldızı ve Pazar Arıza reytinglerde yüksek izlenme alınca Güldür güldür Show'un çıkışı kalmadı. Kanaldan son bir şans daha verilse de gelen haberler kötü.

Güldür Güldür Show hayranlarına kötü haber!

Show TV, çok konuşulacak Güldür Güldür Show kararını verdi. Yarın yüksek ihtimalle az izlenecek programın çekimleri durduruluyor. Güldür Güldür Show yarın gelecek reytinge göre uzun süren ekran macerasını sonlandıracak yada yazın yayınlanacak bir program haline gelecek.

BKM dizilere geçiyor!

Show TV gibi BKM'de ekrana program yapmaktan vazgeçiyor. Çok Güzel Hareketler ve Güldür Güldür Show programı reytinglerde bekleneni alamıyor. Bu sebeple Ramo sonrası Sol Yanım dizisini Star TV hazırlanan BKM'nin ciddi bir şekilde dizilere yöneleceği gelen bilgiler arasında.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@