Güldür Güldür Show Kendilerini Hedef Gösteren Kitle İçin Açıklama Yayınladı!

Show Tv'nin sevilen programı Güldür Güldür kendisini her hafta hedef tahtasına koyan Yeni Akit adlı gruba dair açıklama yayınladı!

Gündem 02.07.2021 - 21:00 02.07.2021 - 21:01 Ece Sahan

Ali Sunal'ın modaratörlüğünde ekrana gelen ekranların tek başarılı eğlence show programı olan Güldür Güldür hükümet eleştirileri yaptığı skeçlerle Akit kitlesi tarafından hedef gösteriliyordu.

Yaptığı kin dolu, şiddet yayan yazılarını rahatça yayınlayabilen Akit Güldür Güldür programını her hafta hedef gösteriyordu. Güldür Güldür Show hakkında türlü haberler ile halkı kine sevk edenlere dair program sözcüsü açıklama yayınladı.

Doğa Rutkay, Mahir İpek, Onur Buldu, Uğur Bilgin, Ecem Erkek, Açelya Topaloğlu, Burak Topaloğlu, Aylin Kontente, Meltem Yılmazkaya gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Güldür Güldür programı için final yapacağı, kanalın programı kaldırdığı iddiaları ortaya atılmıştı.

GÜLDÜR GÜLDÜR YAPIMCISINDAN AÇIKLAMA!

BKM imzalı Güldür Güldür programı yapımcısı Elif Yakarçelik programın final yaptırıldığı söylentilerine dair bir açıklama yaptı.

Kendilerinin, oyuncularının sürekli hedef gösterildiği kitleye dair şimdiye dair tek kelime etmeyen Güldür Güldür'den bu sefer cevap geldi.

Güldür Güldür programı yapımcısı Elif Yakarçelik programın final yaptırılacağı iddialarına dair "Cuma sezon finali yapacağız evet, biraz dinleniyoruz sonra sonbaharda çekimlere başlıyoruz... Yani yeni sezonda görüşmek üzere :)" ifadeleri ile cevap verdi.

Güldür Güldür programını sürekli olarak hedef gösteren Akit için sosyal medyada Madımak katliamı yıldönümünde utançlarına devam ediyorlar yorumları yapıldı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@