Show TV'nin sevilen komedi programı Güldür Güldür Show'un son bölümünde özellikle vatandaşların son ayda belini büken doğalgaz faturalarına gönderme yapıldı. Güldür Güldür Show doğalgaz göndermesi kısa sürede sosyal medyanın da gündemine oturdu.

Show TV'de Ali Sunal'ın sunumuyla ekranlara gelen Güldür Güldür Show'da doğalgaz göndermesi sosyal medyanın gündemine oturdu. eğlenceli ve komik skeçleri ile sık sık gündeme gelen programda dün akşam yapılan bir skeç en çok Konuşulanlar arasına girdi. eğlence programının sevilen karakteri olan “sana telefon alacam Bilal”, skeç gereği doğalgaz faturalarına isyan etti. Söz konusu skeçte, Bolu’daki kütük evi şöminede yaksak daha uygun” Sözleri ile son aylarda yapılan zamlar eleştirildi.

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

Cem Yılmaz da tepki göstermişti

Ünlü komedyen Cem Yılmaz da Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Artan enerji fiyatlarına tepki göstermişti. Ayrıca ünlü isimler benzer şikayetleri sık sık sosyal medya hesaplarında dile getiriyordu. Şimdi de bir televizyon programında doğalgaz fiyatları ile ilgili eleştiri geldi. Güldür Güldür Show'un son bölümünde Yapılan bu skeç sosyal medyada da çok Konuşulanlar arasında yer aldı.

Doğalgaz zammı vatandaşların belini büküyor

Diğer yandan ocak ayından itibaren gelen doğal gazdan mı vatandaşların belini bükmeye devam ediyor. Vatandaşlar yüksek gelen faturalar nedeniyle sosyal medya hesaplarından İsyan ederken aynı zamanda elektrik faturaların da hala yüksek olduğundan şikayet ediyor.