Show Tv'nin sevilen programı Güldür Güldür'den kahreden haber geldi. Güldür Güldür'un sevilen oyuncu Mahir İpek'in acı günü.. Mahir İpek'in annesi Naciye İpek hayatını kaybetti.

Güldür Güldür Show'un sevilen ismi Mahir İpek'in annesi Naciye İpek, koronaviruse yakalanarak hayatını kaybetti. Mahir İpek'in annesi ve babası beraber koronaviruse yalanlandı.

Eşi Aşık İsmail İpek ile beraber koronaviruse yakalanan Naciye İpek'in kalbi durdu. Astım hastası olduğu öğrenilen Naci İpek tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Oyuncu Mahir İpek'in bu zorlu süreçte çekimleri aksatmadığı da öğrendi. Yas sürecinde olan oyuncuya arkadaşları destek veriyor.

Ali Sunal'ın moderatörlüğünde Show Tv ekranlarında seyirciyle buluşan Güldür Güldür Show'un sevilen usta oyuncusu Mahir İpek'in annesi Naciye İpek 4 Ocak tarihinde koronavirus nedeniyle vefat etti. Naciye İpek'in daha önce astım hastası olduğu belirtildi. Mahir İpek'in babası Aşık İsmail İpek'de eşiyle birlikte koronavirus tedavisi görüyordu.

MAHİR İPEK KİMDİR?

1972 Kahramanmaraş Afşin doğumlu Mahir İpek, Bilkent Üniversitesi tiyatro mezunudur. Mahir İpek pek çok tiyatro, dizi ve filmde yer almıştır. Babası Aşık İsmail İpek'tir.

Jet Sosyete, Güldür Güldür, Hayat Bilgisi, Heberler, Geniş Aile, Zengin Kız Fakir Oğlan, Elveda Rumeli, Seksenler, Kolonya Cumhuriyeti, Av Mevsini, Avrupa Yakası, Kınalı Kar gibi pek çok ünlü yapimda rol almıştır.