Devletten ÖTV desteği geldi. Vatandaşlar çılgına döndü. Mercedes, BMW, Audi ÖTV indirimli fiyatları inanılmaz.

Yeni yapılacak olan ÖTV indirimiyle beraber kişiler fırsatlarla dolu hizmetlerden faydalanma imkanlarına sahip oluyorlar. İmkanların geniş koşullarda kişilere sağlanması kişileri heyecanlandıran en önemli gelişmelerden biri konumunda bulunuyor. Birçok otomobil devi araca indirim seçeneğinin gelmesiyle kişiler son günlerde heyecandan yerinde duramıyorlar.

Özellikle BMW başta olmak üzere Mercedes, Audi gibi araçlara dev indirim fırsatlarının yapılması süreci yücelten en önemli gelişmelerden biri konumunda bulunuyor.  Bu desteği duyanlar uzun süredir almak için bekledikleri markaların araçlarını almak üzere hazırlık yapmaktadır. Üst segment otomobillerde yapılan ÖTV desteği ile ilgili detaylar yavaş yavaş netleşmeye başladı. 

%27,5 Gerileme Oldu!

ÖTV desteğiyle beraber araç fiyatları %27,5 oranında düşüş yaşadı. Fiyatlarda yaşanan düşüşlerle beraber araçlar ÖTV indirimi kapsamında Mercedes 500 bin TL fiyat bandına kadar geriledi. Mercedes araçların piyasada ilgileri üzerine çekmesinden sonra ÖTV indirimi Audi araç fiyatlarını da ciddi oranda etkiledi. Audi araç fiyatlarında son günlerde ciddi düzeyde düşüşler yaşanıyor. Düşüşlerin yaşanmasının en önemli sebeplerinin başında araçların ÖTV indirimine maruz kalmaları olarak ön plana çıkıyor. Fiyat listelerinin güncellenmesiyle beraber kişiler bu süreçte birçok açıdan fırsatlarla dolu bir hizmet seçeneğinden yararlanabiliyorlar. 

Nissan’da Süreçten Etkilendi!

ÖTV desteği aynı zamanda Nissan araçları da vurdu. Nissan araçlar piyasada 275 bin TL fiyat aralığına kadar geriledi. Bu gerilemelerle beraber Nissan marka araçlara olan ilgi artışı her geçen gün daha fazla düzeyde artış gösteriyor. Nissan son günlerde indirim olanaklarını genişleterek birçok alanda hizmetler sağlamayı başarmayı vadediyor. Markanın araçları günümüzde üst seviye standartlarda cazip fiyat teklifleriyle sizlere sunulan hizmetlerin başında geliyor.

Akbank 200 bin TL ödeme hazırladı! TC kimlik numarasına göre bu ay sonuna kadar ÖDENECEK! Akbank 200 bin TL ödeme hazırladı! TC kimlik numarasına göre bu ay sonuna kadar ÖDENECEK!

Böylelikle kişiler en iyi hizmetlerden yararlanarak kolay bir şekilde araç sahibi olma yolunda ÖTV indirimiyle beraber kolaylıklardan faydalanma olanaklarına sahip oluyorlar. Markalı araçlara ÖTV indiriminin %lik oranı gelecekte artırılacak! Bu indirim satın alacağınız araçlara ulaşmada çok önemli bir miktar olarak düşünülebilir. Hayalinizdeki araca ulaşamaya çok az kaldı.