Tunceli'de kayıp olarak aranan üniversite öğrencisi Gülistan Doku ile ilgili son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Uzun zamandan beri kayıp olan genç kızın ailesi ve sevenleri bir haber alabilmek için araştırmalarını sürdürüyor. Peki Gülistan Doku son dakika gelişmesi ne? Gülistan Doku kimdir, erkek arkadaşı kim? Gülistan Doku öldürüldü mü?

Tunceli'de üniversite öğrencisi Gülistan Doku 5 Ocak 2020 tarihinde ortadan kaybolmuş ve o günden bu yana kendisinden haber alınamamıştı. 21 yaşındaki Gülistan doku olayı ile ilgili son dakika gelişmeleri yaşandı. Her geçen gün genç kızdan gelecek haberlerde umutlar kaybolurken yaşanan sıcak gelişme herkes tarafından merak ediliyor. Peki Gülistan Doku kimdir, erkek arkadaşı kim? Gülistan Doku öldürüldü mü, bulundu mu?

KSÜ'den Yepyeni İlan: 102 Kişilik Sözleşmeli Personel Alımı Başladı! KSÜ'den Yepyeni İlan: 102 Kişilik Sözleşmeli Personel Alımı Başladı!

Gülistan Doku olayı son dakika gelişmesi ne?

Tunceli'de 21 yaşındaki üniversite öğrencisi Gülistan Doku 2 yıl önce ortadan kaybolmuş ve bir daha da kendisinden haber alınamamıştı. Genç kızın hayatta olmadığı düşünülürken uzun süre boyunca cesedi aramıştı. Gülistan Doku olayı son dakika gelişmesi yaşandı. Genç kızın sevgilisi olduğu iddia edilen Zeynal A. isimli kişi Antalya'nın Alanya ilçesinde gözaltına alındı.

Gülistan Doku kimdir, olay ne?

Tunceli Munzur Üniversitesinde çocuk gelişimi bölümünde okuyan 21 yaşındaki Gülistan Doku 5 Ocak 2020 tarihinde kaldığı yurttan ayrılmış ve bir daha da kendisinden haber alınamamıştı. Diyarbakır'da olan Ailesi genç kadının kaybolduğu gün Tunceli'ye gelip hemen kayıp ilanında bulundu. Günlerce Gülistan doku için arama çalışmaları yürütüldü ancak genç kız hiçbir şekilde bulunamadı. Gülistan dokunun ailesi ve sevdikleri sosyal medyada da sık sık Gülistan doku nerede etiketiyle TT listesine girdi ancak genç kızların en ufak bir haber çıkmadı. Gülistan dokunun cep telefonu sinyalinin en son Uzunçayır baraj gölü üzerinde bulunan Sarı Saltuk viyadüğünde tespit edildiği öğrenildi. Ardından yapılan kamera incelemesinde genç kızın son kez bu bölgede görüldüğü de biliniyor. Genç kızının bulunması için çok sayıda ekip günlerce arama gerçekleştirdiği. Ancak genç kızdan herhangi bir iz bulunamayınca arama çalışmalarına son verildi.