Alışıldığı üzere her kadın gibi kıyafetleri ile eleştirilen ve sık sık da sahne kostümleri ile gündeme gelen başarılı şarkıcı ve söz yazarı Gülşen bu defa "bayrak krizi" ile gündem oldu.

Son konserinde LGBT bayrağı açarak "Herkesin cinsel kimliği, hayatı kendine ait" diyen Gülşen'in bu hamlesi birçok seyirci tarafından alkışlanırken rahatsız olan birtakım kişilerin ise konser alanını terk ettiği görüldü.

Yoğun bir konser takvimine sahip olan başarılı isim önceki akşam Antalya'da sahne almıştı ki, günün anlam ve önemine uygun olarak "herkesin cinsel kimliğinin ve hayatının kendine ait olduğunu" söyleyerek konser esnasında LGBT bayrağı açtı.

Perihan Savaş da Yaşanan Yoksulluğa Ve Yoksunluğa İsyan Etti! "Burası Türkiye Ve Biz Türk'üz" Perihan Savaş da Yaşanan Yoksulluğa Ve Yoksunluğa İsyan Etti! "Burası Türkiye Ve Biz Türk'üz"

Gülşen, Cumhurbaşkanı'nın LGBT sözlerine tepki gösterdi

"Bunu bu gece gösterelim burada. Renklerimizi göstermekten korkmayalım arkadaşlar. Herkesin rengi kendine ve renkler çok güzel. Herkesin cinsel kimliği, hayatı kendine ait. Buna bir başkası karar veremez. Hayatımızın sahibi kendimiziz. Ne istiyoruz, ne yapacağız, neyi seviyoruz, ne olmak istiyoruz, hangi renkteyiz? İşte biz oyuz" demesi ile alkışlanan ve desteklenen Gülşen sosyal medyada da gündem konusu oldu.

Bu arada daha geçtiğimiz günlerde, her sene düzenlenen Elle Style Awards ödüllerinde "yılın stil ikonu" ödülü alan Gülşen, aldığı ödülü kadınlara ve LGBTİQ+ bireylerine ithaf ettiğini söylemesi ile de alkışlanmıştı.

Şarkıcı Gülşen aldığı ödülü LGBT'ye armağan etti