Ünlü şarkıcı Gülşen yine çok konuşulacak o kostümü giydi! Günlerdir magazin gündeminden giydiği kıyafetlerle söz ettiren Gülşen yine açıldı! Gülşen'in bu kez pozlarını görenler abarttı dedi!

Şarkıcı Gülşen yine çok konuşulacak kostüm ve dansıyla geceye damga vurdu. 13 Temmuz 2022 çarşamba günü ve 14 temmuz 2022 perşembe gecesi Türkiye Gülşen'i konuşuyor. Gülşen son sahne kostümüyle hem göze hitap etti, sesiyle de kulağa hitap etti! Şarkıcı Gülşen'in giydiği kıyafet olay oldu! Geceye damga vuran kıyafet sonrası sosyal medya ikiye bölündü! 

Gülşen abartırsa..

Dün sahnede yaptığı bayrak açmasıyla gündeme gelen Gülşen, bu gece giydiği kıyafetle ses getirdi. Gülşen'i görenler bu kadar da olmaz derken, kimisi de kadın işte kadın yorumlarını yapmaktan kendini alıkoyamadı.

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

2022 yılına hem kostümleriyle, hem kıyafetleriyle hem sahende yaptığı açıklamalarla ses getiren Gülşen, 13 temmuz ve 14 Temmuz gecesi giydiği kostümle günün en çok konuşulacan ismi old!

Olay dans!

Şarkıcı Gülşen'in kıyafeti kadar yaptığı dansta geceye damga vurmayı başardı!

İşte o dans!