Son dönemin adından en çok söz ettiren ünlülerinden biri olan, son olarak bir dinleyicinin kucağına oturan Gülşen, bu kez de Berat Kandili akşamı yaptığı paylaşımlarla sosyal medyaya vurdu.

Son dönemde magazin basınında varsa yoksa Gülşen. Her şey 45 yaşındaki 1 çocuk annesi Gülşen sahne kıyafetleriyle başladı. Ünlü aranjör ile mutlu bir evliliği olan Gülşen’in sahne kıyafetlerindeki dekolte kelimesini bile gölgede bırakacak derecedeki dekolteleri, her sahnesi sonrası magazin gündeminde kendisine yer buluyor, sosyal medyayı sallıyordu. Gülşen’in bu sahne kıyafetlerine pek çok eleştiri de geliyordu ancak ünlü şarkıcı İzzet Yıldızhan’ın yaptığı ‘sahneye de külotla çıkmazsın’ açıklaması olaylarının fitilini ateşledi. Bir kesim Gülşen’in istediği gibi, istediği şekilde giyinebileceğini söylerken bir kesim de Gülşen’i eleştirmeye devam etti.

Gülşen ‘kandil de durayım’ demedi bulduğu yerden açtı! Lolipop Gülşen’in yaptığı Berat gecesi olacak şey değil. Bu süre zarfında Gülşen ile eli Ozan Çolakoğlu’nun da boşanacağı haberleri defalarca magazin basınına yansıdı. Çift bu iddiaları kesin bir dille redderken, geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan ve sarmaş dolaş dans ettikleri bir video da iyice bu iddiaları sonlandırdı. Olayların kadını Gülşen, sahne kıyafetlerine gelen eleştirilerden gazı aldı. Bu kez de sahne kıyafetlerinde dekolteyi iyiden iyiye abartmaya başladı. Sahneye de İzzet Yıldızhan’a inat külotla çıkan Gülşen, sonrasında da Instagram hesabından zehir zemberek bir açıklama yaparak yaylım ateşine tuttu herkesi. Tam olaylar dinmişken bu kez de sahne aldığı bir etkinlikte bir izleyicinin kucağına oturarak, olaylara olay kattı Gülşen.

Yine çok cesur bir seçimle sahneye çıkan Gülşen, izleyicinin kucağına oturunca olanlar oldu. Gülşen sonrasında durumu ‘eski bir arkadaş’ olarak açıklasa da eleştiri oklarının hedefinden kurtulamadı. Bir türlü ele avuca sığmayan Gülşen bu kez de Berat Kandili akşamı yaptığı ve bu kez eleştiri hak eden paylaşımlarıyla gündemde geldi. Bir markanın paylaşımlarını yapan Gülşen yine magazin gündeminin en üst sıralarında.

‘KANDİL AKŞAMI OLACAK ŞEY DEĞİL’

Sosyal medya kullanıcılarının ‘bari kandil akşamı dur Gülşen’, ‘Kandil akşamı olacak şey değil’ diyerek tepki gösterdiği paylaşımlarda Gülşen yine sınırları zorlamayı ihmal etmedi. Sosyal medyayı ikiye bölen paylaşımlarda kimileri artık Gülşen’in kıyafetlerinin eleştirilmemesi gerektiğini söylerken kimileri de gündeme bu şekilde gelmeye çalıştığını söyledi. İşte Gülşen’in yine, yeni, yeniden sosyal medyayı yerinden oynatan pozları:

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!