Gülşen'in tutuklanma kararı sonrası hakkında "tutuklama" talebi yapan ve şikayetçi olan imam Halil Konakçı ve avukatı Sezer Baylan için şok bilgiler ortaya çıktı...

Fenomen Yayıncı Güzelliği ile Büyüledi Fenomen Yayıncı Güzelliği ile Büyüledi

Gülşen’in tutuklanması için şikayetçi olan İmam Halil Konakçı’nın avukatı Sezer Baylan hakkında Akhisar Belediyespor tarafından zimmete para geçirme iddiasından suç duyurusunda bulunulduğu ortaya çıkarken kadınlar hakkındaki "Et görmekten içimiz dışımıza çıkıyor artık" ifadeleriyle tanınan ve ilginç vaazlarını sürdüren imam Halil Konakçı gündem oldu.

Halil Konakçı Hoca kimdir? Halil Konakçı Hoca kaç yaşında, nereli, hilafet açıklaması nedir? - Popüler Ekonomi

Şarkıcı Gülşen’in tutuklanması için şikayetçi olan Halil Konakçı’nın avukatı Sezer Baylan hakkında yayınlanan sosyal medyada 23 Derece adlı haber mecrasının bilgilerine göre, geçtiğimiz yıl Baylan hakkında Akhisar Belediyespor tarafından zimmete para geçirme ve hırsızlık iddiasından suç duyurusunda bulunulduğu öğrenildi.

Daha da ilginç olan ise bakanlığın bu suçlar için yargılama izninin uzun süredir beklediği oldu.

Av. Sezer Baylan 🇹🇷🇵🇸 (@Av_SezerBAYLAN) / Twitter

İmam Halil Konakçı'nın ise "Bak sokaklar ne hale geldi! Kasap dükkanı gibi. Et görmekten içimiz dışımıza çıkıyor artık. 100 yıl önce dedelerimizin yatak odasında görmediği kıyafetleri biz çarşıda pazarda plajda görüyoruz. Bu kadınların başında yok mu adamları abileri babaları kocaları? Tamam ateistsin, imanın zayıf… Ya hiç kıskanmıyorsun lan?" diyerek kadınları hedef almasına karşın herhangi bir ceza almaması ayrıca sosyal medyanın başlıklarından oldu.

Konakçı bununla da kalmamış ve ""Cenneti değişmem saçının teline diye şarkı yazmış adam, bak bak... Sensiz cennet bile sürgün sayılır, madem unutacaktın beni neden yarattın... Şarkı sözleri bunlar. Bunları dinleyip keyif alan, söyleyen, yazan dinden çıkmıştır." ifadeleri ile de şaşırtmıştı ki yine bir ceza gelmedi.

Gözaltına alınan Gülşen, adliyeye sevk edildi - Diken

Bu arada "tutuklanan" şarkıcı Gülşen sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak ”Üzgünüm incinen herkesten özür diliyorum. Daha başka bir dil bulmalıydım, bulacağım” diyerek özür dilerken Halil Konakçı'dan ne kadınlar için ne de müzik dinleyenler için herhangi bir özür de gelmemişti.