Gülşen'in tutuklama kararı sonrası Toygun Atilla'nın ortaya çıkarttığı isim Emre Arslan merak konusu oldu. Kimdir? Videoyu İfşa Etmesinin Perde Arkası Ne? Emir mi Aldı? Kimden Emir Aldı? Neden Ortadan Kayboldu? soruları da başladı...

Gülşen’in imam hatip şakasının videosunu paylaşıp sonrasında yok olan kişiyi ortaya çıkartan Oda TV Genel Yayın Yönetmeni Toygun Atilla, gündeme dikkat çeken bir yazı ile dahil oldu.

Gülşen’in sözlerini uzun bir süre sonra ortaya çıkaran hesabın kapatıldığını ve hesap sahibinin ortadan kaybolduğunu iddia eden Toygun Atilla "Gülşen’in tutuklanmasına neden olan ve 5 ay önce çekilen görüntüleri kim neden 5 ay sonra paylaştı?" diye sordu.

Gülşen'den çok konuşulacak sahne kıyafeti! Giydikleri arasında en kötüsü! - Magazin Haberleri

Tutukluluk sebebi olan videonun Emre Aslan isimli bir hesaptan paylaşıldığını ortaya çıkartan Toygun Atilla, "TikTok’ta Gülşen paylaşımını yapan genç, bir anda hesabını kapattı. Buhar olup uçtu. O videonun neden 5 ay beklenip de 2 gün önce piyasa sürülmesini ve o videoyu piyasaya süren Emre Arslan isimli genci bir tek ben mi merak ediyorum." sözleri ile gündeme bir soru daha ekledi.

Atilla’nın diikkat çeken yazısının ilgili bölümü ise şöyle;

Gizli Adam (@cokgizliadamm) / Twitter

"Gazeteler, köşe yazarları, televizyonlarda tartışma programlarının tek konusu vardı: Gülşen...

Bir magazin figürü Gülşen, siyasetin ana gündemiydi. Sonuç: Önce soruşturma, gözaltı, tutuklama.

Kaos, kutuplaşma, nefret...

Kin ve nefret her yerdeydi. Saflar birbirini aşağılamaktan geri durmuyordu.

5 ay önce konserde söylenen, sonrasında uçup giden o sözler 5 ay sonra TikTok'ta gündeme gelmiş ve amaç hasıl olmuştu: "Kin, nefret, aşağılama"

Peki kimdi o kısacık videoyu paylaşan ve Türkiye gündemini değiştiren. Odatv ekibi bunu araştırdı.

Şef editörümüz Caner Taşpınar ve editör arkadaşımız Uğur Can Biçer ilk günden itibaren bu paylaşımın peşine düştü.

TikTok'ta Gülşen'in o kısacık videosunu paylaşan Emre Arslan adlı bir gençti. Videoyu paylaşır paylaşmaz, bir anda sosyal medyada yayılmış, hızla twittera düşmüştü. Twitter'da bir anda oluşan öfke... Sonrası malum...

TikTok'ta Gülşen paylaşımını yapan genç, bir anda hesabını kapattı. Buhar olup uçtu.

"Kamu güvenliği açısından açık ve yakın bir tehlikenin ortaya çıkması halinde"

İşte tam da bu cümleye takılıyorum.

Gülşen benim de benimsemediğim o sözleri söylediğinde tarihler 30 Nisan 2022'yi gösteriyordu. Tam 5 ay boyunca o sözler havada asılı durdu. Biraz önce söylediğimiz gibi hayat devam etti.

5 ay sonra ise TikTok'ta paylaşılan o video bir anda farklı bir senaryoyu ortaya çıkmasına neden oldu.

Kin, nefret, kutuplaşma...

Sahi

O videonun neden 5 ay beklenip de 2 gün önce piyasa sürülmesini ve o videoyu piyasaya süren Emre Arslan isimli genci bir tek ben mi merak ediyorum."

Kraliyette Unvanlar Alındı! "Monarşiyi Küçültmek İçin" Dendi Ama Kraliyet Karıştı! Sekiz Torundan Dördü Artık Unvansız! Kraliyette Unvanlar Alındı! "Monarşiyi Küçültmek İçin" Dendi Ama Kraliyet Karıştı! Sekiz Torundan Dördü Artık Unvansız!