''Gülşen Lolipop klibi Youtube izle'' sözcükleri Google'da viral oldu. Gülşen yine magazin dünyasına damga vuracak. Sahne kıyafetleri son günlerde olay olan Gülşen bu sefer de 18 + kıyafetler giydi. Gülşen son şarkısı ve albüm kapağındaki pozu ile de magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Gülşen’in heyecanla beklenilen yeni ve iddialı teklisi “Lolipop” bugün DMC etiketi ile bütün dijital müzik, video ve radyo platformlarında yayına girdi.

''Gülşen Lolipop klibi Youtube izle'' sözcükleri Google'da viral oldu. Gülşen gene magazin dünyasına damga vuracak. Sahne kıyafetleri son zamanlarda vaka olan Gülşen bu sefer de 18 + kıyafetler giydi. Gülşen son şarkısı ve albüm kapağındaki pozu ile de magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Gülşen’in heyecanla beklenen yeni ve iddialı teklisi “Lolipop” bugün DMC etiketi ile tüm dijital müzik, video ve radyo platformlarında yayına girdi.

Zamanın ruhunu yakalayan ve yenilikçi tarzıyla yalnızca ülkenin dediği kendi sınırlarını bile zorlayan sanatçı, birtakım kesimler doğrultusundan amaç durumuna getirilse de namus bekçisi kesilen kesimin geçmişi ve gizlisi de sosyal medyada hayranları doğrultusundan ifşa edildiği için, çok da bir manası kalmıyor. Dolayısı ile yolunda emin adımlarla gelişen Gülşen bugüne kadar yaptığı bütün çalışmalarından değişik bir tarzla ve Ozan Çolakoğlu’nun muhteşem düzenlemesi ile bugünkü dünya trendlerini çok doğru yerden yakalayarak Türkçe Pop Müzik anlayışını vakte taşımaya devam ediyor.

Endülüs melodileriyle süslenmiş, dansa çağrı eden, çağdaş ve kuvvetli bir altyapıya sahip olan Lolipop’un sözleri ve müziği Gülşen’e,  düzenlemesi ise Ozan Çolakoğlu’na ait.

Şarkıda Gülşen, aşkı ve tutkuyu “bilerek ve isteyerek alınan mahkumiyet” metaforu ile anlatıyor. Gülşen’in hapsolduğu “Parıltı Hapishanesi”nin yönetmen koltuğunda ise başka bir başarılı isim Metin Arolat var.

Eylül İlbey’in hazırladığı kareografisi Gülşen’in iddialı ve bir o kadar da yürekli danslarıyla buluşurken ikonik olarak nitelendirilen styling’ini de Mahizer Aytaş yapmış. Dev bir set ekibiyle ve büyük bir emekle kesintisiz tam 16 saatte, konsepte makul dekorlarla stüdyoda çekilen projede, çok sayıda özel yapım pasta, lolipop ve tatlılar kullanılmış.

Lolipop şarkısının vaka fotoğrafları ise dişil enerjiyi, yeniliği ve freshliği başarılı şekilde yansıtan usta fotoğraf sanatçısı Emre Doğru ellerinden çıkma.

Gülşen Lolipop klibi Youtube izle

"Lolipop" Şarkı sözleri

Kaçtıkça giriyorum çekimine
Sanki giymişim ateşten elbise
Sen bir hata olsan ben bin kere yaparım

Korkulu rüyalarımın sahibi
Oyna duygularımın ol katili
Kollarınsa eğer cezaevi ben yatarım

Dudaklar lolipop al
Kucaklar dolusu love
İstemem altınlar pırlantalar
İsterim ooo

Ben bir tek seni
Tek seni tek seni
Aşkımla ölçülemez hiçbir money
Oh mommy so yummy
Aslında gitsek ya biz daha ileri
Daha ileri az daha ileri
Oooo

Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı! Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı!

My love 
İçim dışım lav
Ay lav ay lav 
İşim gücüm yok başkalarıyla
Yo
Söndürülmez bu ateş sularla

Oooo

My love
Bak yaklaşıyor bir cisim iddiayla
Bildiklerini unut sırayla
Çarpışmalarımız itinayla
Oooo