OGM Pictures imzalı yeni bir Gülseren Budayıcıoğlu projesi, izleyenler ile buluşmaya hazırlanıyor. Türk psikiyatr, yazar ve sunucu olarak bilinen Gülseren Budayıcıoğlu, bu sene televizyon ekranlarında yayınlanan en başarılı iki yapımın kitaplarının yazar

Gönül Dağı Oyuncusu Ekranlara Veda Ediyor! Yeni Bölümden Sonra Diziden Resmen Gidecek! Gönül Dağı Oyuncusu Ekranlara Veda Ediyor! Yeni Bölümden Sonra Diziden Resmen Gidecek!
OGM Pictures imzalı yeni bir Gülseren Budayıcıoğlu projesi, izleyenler ile buluşmaya hazırlanıyor. Türk psikiyatr, yazar ve sunucu olarak bilinen Gülseren Budayıcıoğlu, bu sene televizyon ekranlarında yayınlanan en başarılı iki yapımın kitaplarının yazarıdır. TV8 ekranlarında her hafta Cuma günü yeni bölüm yayınlayan Kırmızı Oda ve TRT 1 ekranlarında her hafta Çarşamba günü yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinin kitabının yazarıdır. Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı dizinin reyting rekorları kırması ve izleyenler tarafından çok sevilmesi ile serinin devamının çekilmesine karar verildi. Başarılı psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu, daha önceden hastalarından ilham alarak yazdığı kitapları ile gündeme gelmeye devam ediyor. Başarılı doktor ve yazar olan Gülseren Budayıcıoğlu'nun Camdaki Kız adlı kitabı da dizi oluyor. Camdaki Kız kitabı da diziye uyarlanan Gülseren Budayıcıoğlu'nun bu dizi ile birlikte 3. dizisi olmuş olacak. Camdaki Kız adlı dizinin çekimlerine başlandı ve başlayan çekimlere hız verildi. Camdaki Kız dizisinin oyuncuları, konusu ve karakterleri de belli oldu. Kitaptan uyarlama olacak olan Camdaki Kız'ın kitap ile birebir olup olmayacağı merak ediliyor. Camdaki Kız adlı dizinin başrol oyuncusu da belli oldu.Kırmızı Oda adlı dizide Boncuk karakterine hayat veren Burcu Biricik, Camdaki Kız dizisinde başrol oynayacak. Boncuk karakteri ile izleyenleri derinden etkileyen ve sevdiren Burcu Biricik, Gülseren Budayıcıoğlu'nun diziye uyarlanacak olan yeni dizisi, Camdaki Kız'da da yer alacak. Güzel oyuncu Burcu Biricik, Kırmızı Oda dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştı. Kırmızı Oda'da 10 bölüm yer alan Boncuk karakteri, 23. bölümde akıl hastanesinde olduğu gösterilerek diziden ayrıldı. Diziden ayrılan Boncuk karakteri ile birlikte Boncuk'a hayat veren Burcu Biricik'de diziden ayrılmış oldu. Burcu Biricik diziden ayrıldı ancak bu defa başrol olarak uzun soluklu bir dizi ile ekranlara geliyor. Camdaki Kız dizisinin başrolünde Burcu Biricik yer alacak. Peki, Burcu Biricik'in başrol oynayacağı Camdaki Kız dizisinin diğer başrol oyuncuları kimler ? Burcu Biricik'in yeni dizisi Camdaki Kız'da partneri kim olacak ? Camdaki Kız dizisi oyuncuları kim ?Camdaki Kız Oyuncu Kadrosu / Camdaki Kız Burcu Biricik'in Partneri Kim Olacak ?

Yönetmen koltuğunda Nadim Güç'ün oturduğu Camdaki Kız dizisinin oyuncu kadrosu yavaş yavaş belli olmaya başlıyor. Camdaki Kız dizisinin başrolünde başarılı oyuncu Burcu Biricik yer alıyor. Burcu Biricik, Camdaki Kız dizisinde Nalan karakterine hayat verecek. Nalan karakterine hayat verecek olan Burcu Biricik'in partnerinin kim olacağı merak ediliyor. Gülseren Budayıcıoğlu'nun Camdaki Kız kitabından uyarlanacak olan yeni dizinin erkek başrolü için Uraz Kaygılaroğlu'na teklif gittiği konuşuluyor. Eğer olumlu olur ve yetenekli oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile anlaşılırsa, Camdaki Kız dizisinde Burcu Biricik'in partneri Uraz Kaygılaroğlu olacak.Nalan rolünü oynayacak olan Burcu Biricik ile yeni dizi olan Camdaki Kız'da hangi oyuncuların oynayacağı ilerleyen günlerde belli olacak.Camdaki Kız Hangi Kanalda Yayınlanacak ?

Başrollerinde kesin olarak Burcu Biricik'in yer alacağı yeni dizinin adı belli oldu. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlama olan konusu ile izleyenleri etkisi altına alacak olan yeni dizi Camdaki Kız'ın Kanal D ekranlarında yayınlanacağı söylendi. Camdaki Kız hangi kanalda sorusuna yanıt olarak Kanal D'de yayınlanacağını söyleyebiliriz.