Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Güncel

18 Ocak 2021 Pazartesi 10:55:25

10 GB Ücretsiz İnternet veriyor! Operatörün bu hareketi rekor kırıyor! Takdir toplayan hareket

Ücretsiz internet kampanyalarından bir tanesi ile tekrardan gündeme geliyor. Müşterilerine 10 GB internet bedava veriyor. Türkiye’de en çok tercih edilen operatörü olan önümüzdeki 6 ay boyunca müşterilerine minimum 10 GB olarak bedava internet verecek.  bu kampanya ile önümüzdeki günlerde adından çok söz ettirecek.

İnternet sıkıntısı çeken bütün müşterilere arama motorunda  internet kampanyaları yazdığında onları bu müjdeli haber karşıladı. Kampanyada söz edilen konu vodafone’nun 6 ay boyunca ücretsiz internet vermesi oldu. Günümüzde birçok eylem internet üzerinden yapıldığı için internete ihtiyacımız oldukça artış göstermektedir.

Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaya Hedef belirleyen vodafone, bu zamana kadar yapılmamış bir kampanya yaptı. Bireysel faturalı müşterilere, yeni hat tesisi yapan müşterilere  ya da numara  taşıma yapan müşterilere  6 ay boyunca vodafone’nun kendi  sitesinde ve uygulamasında bulunan hediye çarkından bedava internet vereceğini duyurdu.

Resmi uyumlu genç tarifeleri  alan müşterilere aynı zamanda red tarifesinde olan bütün müşterilere aylık en az 10Gb hediye internet verecek.

Kampanya hakkında açıklamada bulunan Türkiye İcra Kurulu bünyesinde Başkan Yardımcısı görevini yapan Engin Aksoy, günümüzde hızla yayılan dijitalleşen dünyada  ‘un müşterilerine yol arkadaşı olacağını belirtti.

Kendi bünyesindeki bireysel müşterilerine her  hafta düzenli olarak hediye çarkı üzerinden kampanyalara  ve internet sürpriz hediyelerini  kazandıran    bu çark  üzerinden  mükemmel bir kampanyaya imza attıklarını belirtiler.

Hediye Çarkına Nereden Ulaşırız?

Google Play veya App Store’dan   yanımda uygulamasını indirerek hediye çarkına  ulaşım sağlayabilirsiniz. Kişisel numaranız ile giriş yapmanız hediyeleri kazanmanız için yeterli olacaktır. Bu uygulamanın farklı özellikleri bulunmaktadır. Çarkı indirdiğinizde kampanyalardan yararlanmak ile beraber  kotanızda bulunan interneti haklarınızı, dakikanızı ve SMS  kullanımlarınızı öğrenebilirsiniz. Dönem borcunu sorgulayabilir, kalan kullanım haklarınız ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Yanımda uygulamasını kullanan ve hattını yurt dışına açmak isteyen müşteriler, bu uygulama üzerinden hattınızı yurtdışına açabilirsiniz. Bu özelliklerin yanında ek olarak Fatura detaylarını buradan öğrenebilir aynı zamanda faturanızı ay sonunda buradan ödeyebilirsiniz. Uygulama indirmeden vodafone.com.tr adresindende ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hediye çarkını her hafta düzenli olarak çevirebilme hakkına sahipsiniz.

Vodafone  bu  dönemde yapılan altyapılarda ve  kampanyalardan söz ederken  yaptıkları kampanyaların Bunlar ile sınırlı kalmayacağını belirtti. Dİjital deneyimi en yüksek seviyeye çıkaracaklarını belirttiler. 300 Milyon kadar kullanıcı kitlesine ulaşan vodafone yanımda uygulaması ve son dönemde yaptığı kampanyalar ile son derece gündeme geldi.

Vodafone yanımda uygulaması telefonunuza indirdiğinizde uygulama bildirimlerini açabilirsiniz. Bu sayede kampanyalar ile ilgili bilgileri, verilen hediyeler ile ilgili güncel haberleri ve 2021’de olacak bütün kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Vodafone 10 GB hediye İnternet  Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone operatörü kullanan kullanıcıların bu kampanyadan yararlanmaları mümkündür. Yapacakları tek  işlem  faturalı hat  kullanıyor ise vodafone yanımda uygulamasından çark çevirmek olacaktır. Müşteri faturalı hat kullanmıyor ise bayilerden ya da vodafone.com.tr den 40 TL ve üzeri yükleme yapmaları  gerekmektedir. 40 TL yükleme yapan  hat sahipleri  7 gün geçerli olacak 10 GB hediye internet paketine sahip olacaktır.

  • Faturalı hatlar ise her  hafta  Vodafone yanımda uygulamasından çark çevirerek ücretsiz internete sahip olacaktır.
  • İnternet paketi  Sadece yurt içinde geçerli olacaktır
  • Kampanya katılımı size gönderilen SMS sonrasında başlayacak ve bittiğinde size gönderilen sms ile son bulacaktır.
  • Bu kampanyadan sadece vodafone kullanıcıları yararlanacaktır. Kampanyadan  yararlanacak kişilerin ise bireysel faturalı kullanıcılar olması gerekmektedir.
  • Yanımda uygulamasını kullanan müşteriler için  her hafta hediye verilmektedir. Bu hediyelerin içinde internet paketleri, çeşitli indirimler ve kuponlar bulunmaktadır

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı