25 Şubat Burç Yorumları – 25 Şubat 2021 Perşembe Burç ve Astroloji Yorumu

25s

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Astroloji uzmanları tarafından 25 Şubat burç yorumları açıklandı. Peki, 25 Şubat burç yorumlarına göre hangi burçları neler bekliyor? Venüs ve Plüton arasındaki kontak hareketi burçları nasıl etkileyecek? Aşk, sağlık ve para alanlarında burç yorumunuz neler söylüyor? İşte detaylar…

25 Şubat 2021 burç yorumları

Şubat ayının son günlerinde Aslan burcundaki Dolunay’ın etkileri hissedilmeye devam ediyor. Dolunay tüm burçları farklı alanlarda etkileme gücüne sahip bulunuyor. Dolunay’ın hemen akabinde ise aşkın gezegeni Venüs yeniden devreye girdi. Venüs ve Neptün arasındaki görünümün sona ermesiyle romantizm geri plana çekilmişti. Şimdi ise Venüs ve Plüton arasında kontak hareketi başladı. Önümüzdeki beş gün boyunca etkilerini hissedeceğimiz bu gökyüzü hareketi Dolunay’ı da destekleyici rol oynayacaktır. Mars ve sabit yıldızın etkilediği Dolunay, burçları farklı alanlarda etkileyecek. Lakin, tüm burçlar için egoların öne çıkması ve gurur kavramının etkileri kaçınılmaz olacaktır. Risk almaya meyilli olacağını bu dönem de hayatınızla ilgili kararlar alırken acele etmekten kaçınmaz gerekmektedir. Dolunay dönemlerinde duyguların yoğun baskısı altında olmamız kaçınılmazdır. Her şeye olduğundan büyük anlamlar vermeye başlayabilirsiniz. Bu durum hem ilişkileriniz hem de aşk hayatınız üzerinde değişikliklerin meydana gelmesine neden olacaktır. Zira, ayrılık kararı alabileceğiniz gibi ani bir şekilde söz, nişan ya da evlilik fikrine kapılabilirsiniz. Lakin, Dolunay’ın sona ermesiyle birlikte kararlarınızdan pişmanlık duyabileceğinizi unutmamanız gerekiyor. Merakla beklenen 25 Şubat burç yorumlarını sizler için hazırladık.

Toprak grubu burçları Boğa, Başak ve Oğlak açısından irade ve güç kavramları yeniden şekillenmeye başlayacaktır. Yeni ve temiz bir başlangıç yapma isteği duyabilirsiniz. Bu nedenle iradenizin güçlü olması gerekmektedir. Değişim ve dönüşüm süreçlerinin zorlayıcı ve sancılı olduğunu unutmamaya dikkat etmelisiniz. Venüs’ün devreye girmesiyle birlikte ilişkiler alanında hızlı ve önemli gelişmeler yaşanacaktır. İlişkilerinizde ihtiras ve tutkunun artmaya başladığını hissedebilirsiniz.

Partneri bulunanlar açısından farklı paylaşım alanları oluşturma gayreti öne çıkacaktır. Duygusal olarak kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Dolunay’ın etkisiyle yeni bir yol arayışında bulunan Başak burçları için verimli bir gün olacaktır. İş hayatlarında güçlü insanlarla birlikte çalışma imkanı yakalayabilirler. Bu durum verimliliklerinin artmasına olanak sağlayacaktır. Sınırlarını genişletmek adına da farklı yollar izlemek isteyebilirler. Çalışkanlıkları sayesinde yıldızları parlamaya başlıyor. Boğa burçları açısından bir süredir devam eden karamsarlık ve tembellik hisleri de ortadan kalkıyor. Hayatınızın iplerini yeniden ele geçirmek için hamle yapacaksınız. İyimser bir bakış açısıyla hareket edeceğiniz için sorunlarınıza çözüm bulmanız da kolay olacaktır. Enerjinizi doğru ve verimli şekilde kullanma isteğiniz sayesinde beğeni kazanacaksınız. Finansal olarak riskli hamlelerden kaçınmanız gerekebilir. Eski arkadaşlarınızla iletişim kurabilirsiniz. Lakin, bu durum arkadaşlıklarınızı geleceğe taşımaktan ziyade yol ayrımlarıyla sonuçlanabilir.

Zira, geçmişi geçmişte bırakma fikrine karşı daha ılımlı bakmaya başlıyorsunuz. Su grubu burçları Balık, Akrep ve Yengeç açısından ise hem aşk hem de iş hayatlarında önemli gelişmeler yaşanıyor. Venüs’ün etkisiyle duygusal konulara verdiğiniz önem artmaya başlayacaktır. Halihazırda partneri bulunmayan Akrep burçları için heyecanlı gelişmeler yaşanabilir. Gün içerisinde enerjiniz yüksek olacağı için dikkat çekeceksiniz. Kuşkusuz Dolunay’ın da etkisiyle egolarınız güçlenmeye başladı. Özgüveninizi yansıtacak hamlelerde bulunmaktan kaçınmayacağınız bu dönem de yıldızının parladığını göreceksiniz. İş alanında ise monoton bir düzene geçiş yapabilirsiniz. Psikolojik olarak yalnızlık ve depresyon emareleri gösteren Balık burçları içinse aydınlanma dönemi başlayacaktır. Hayattaki önceliklerinizi belirlemeye karar vereceğiniz bu süreçte yalnız kalmaktan korkmayacaksınız. İnsanlarla aranıza mesafe koymaya ve istekleriniz doğrultusunda kararlar almaya başlıyorsunuz. Değişimin kaçınılmaz olduğu bir döngü içerisine giriş yaptınız.

25 Şubat 2021 Perşembe KOÇ Burç Yorumu:

Çalışma yaşantınızda hassas ve alınganlık gösterebileceğiniz bir gün. Birlikte çalıştığınız kişilerin size verecekleri enerji çok önemli olacak. Kişileri yargılamadan dinlemesini öğrenmeli ve çevrenizdeki kişilerin sizi anlamasına zaman bırakmalısınız. Baskıcı ve sessiz kalmakla birçok sorunu biriktiriyor olmanız sizi sıkacaktır.

25 Şubat 2021 Perşembe BOĞA Burç Yorumu:

Duygusal konularda çekimser ve karamsar davranmakla kendinize sorun yaratıyorsunuz. Bugün, ortak dostlarınızla bir araya gelecek ve özel sorunlarınızı tartışacaksınız. Aktivitelerinizi gerçekleştirmek adına iyi niyetli yaklaşımlarınız yanlış anlaşılabilir. Her konuda kendinize güvenmeniz gerektiğini biliyorsunuz.

25 Şubat 2021 Perşembe İKİZLER Burç Yorumu:

Yaşamınızla ilgili sorgulamalarınız hiç bitmiyor. Ailevi sorunlarınızın gündeme gelmesiyle kendinizi yalnız ve savunmasız hissedebilirsiniz. Bugün Ay, Başak burcunda ilerliyor; sevdikleriniz ve anılarınızla ilgili eski olaylar zihinsel olarak sizi meşgul edecektir. Kuruntulu ve alıngan davranmakla kendinizi boşuna üzüyorsunuz.

25 Şubat 2021 Perşembe YENGEÇ Burç Yorumu:

Duygu alışverişi içinde bulunduğunuz zaman, kendinizi daha mutlu ve huzurlu hissediyorsunuz. Bugün, yakın dostlarınız ve kardeşlerinizle sıkı bağlar içinde olacaksınız. İletişim konusunda kendinizi rahat hissetmelisiniz. Çevrenizin tepkisinden çekindiğiniz zaman kendinizi kısıtlamak zorunda kalıyorsunuz.

25 Şubat 2021 Perşembe ASLAN Burç Yorumu:

Duygusal konularda karşı tarafın düşüncelerinden etkilenmeniz yüzünden zorluklar yaşıyorsunuz. Bugün partnerinizin sezgileriyle hareket etmekten korkmamalı ve olayların akışını ona bırakmalısınız. Maddi konularda korkusuzca davranmayı istemek, en doğal hakkınız olabilir. Zaman gecikmeleri yaşayabilirsiniz.

25 Şubat 2021 Perşembe BAŞAK Burç Yorumu:

Ay burcunuzda ilerlerken, karşılıklı ilişkilerinizde kişisel duygu çatışmaları yaşayabilirsiniz. Karşı tarafın ilginç; fakat ani değişimleri sizi olumsuz etkileyebilir. Yaşam kalitenizi yüksek tutmak için göstereceğiniz çaba, sizi her anlamda tatmin edecektir. Bilinçaltı rüyalarınız yoğunlaşabilir.

25 Şubat 2021 Perşembe TERAZİ Burç Yorumu:

Bilinçaltınızda özgürlük duygularınızın yoğun olmasından dolayı, kendinizi mutsuz hissediyor fakat bazı olayları da, kafanıza takmadan edemiyorsunuz. Bugün Ay’ın konumu, size de duygusal takıntılarınızı ön plana çıkararak kendinizi tanıma fırsatı verecektir. Kendinizi istediğiniz gibi sınayabilirsiniz.

25 Şubat 2021 Perşembe AKREP Burç Yorumu:

Güçlü enerjinizi kullanacağınız gerekli potansiyele sahip olmanıza karşın, karşı tarafın sürekli sizi denetlemesi sonucunda, bazı kısıtlamalar yaşamanız mümkün. Bugün, olayları daha net görmek için gerekli zamanı kendinize tanımalı ve yaşamınızı yeniden sınamalısınız. Göreceksiniz ki, farkında olmadığınız birçok eksiğiniz var.

25 Şubat 2021 Perşembe YAY Burç Yorumu:

Doğrularınızı savunduğunuz müddetçe yalnız kaldığınızı siz de fark ediyorsunuz. Her konuda fikir sahibi olduğunuz halde, sizden daha zayıf kişilerin sizi yönlendirmesine tahammül gücünüz yok. Bugün, bulunduğunuz ortamlarda sessiz kalmayı yeğleyebilirsiniz. Savunmanızı farklı bir şekilde yapmak isteyeceksiniz.

25 Şubat 2021 Perşembe OĞLAK Burç Yorumu:

Siz kendi doğrularınıza inandığınız zaman, her şeyin çok daha anlamlı ve güzel olduğunu biliyorsunuz. Tenkit edilmek istemiyorsanız, kişisel duygularınızı kendinize saklayarak beklemelisiniz. Olaylar yön değiştirdikçe haklı olduğunuzu görecekler. Bugün, kısa yollarla ilgili bazı yazışmalar gündeme gelecek.

25 Şubat 2021 Perşembe KOVA Burç Yorumu:

Yalnızlık sizin için çok önemli bir duygu. Bugün katılacağınız toplantılarda kalabalık ortamlar sizi sıkabilir. Kendinizi mutsuz hissettiğiniz zaman bulunduğunuz yerden uzaklaşmalısınız. Özgürlük duygularının baskın olduğu çok az kişiden birisiniz. Bağımlı yaşamak sizi her anlamda sıkıyor. Dengelerinizi kontrol etmelisiniz.

25 Şubat 2021 Perşembe BALIK Burç Yorumu:

Duygusal konulara bağımlı yaşamak, motivasyon anlamında sizi rahatlatıyor. Yaşamı farklı noktalardan gördüğünüz için, olayları irdelemek sizi mutsuz kılabilir. Bugün, yaratıcılığınızı kullanacağınız alanları seçmelisiniz. Çevresel desteğin üzerinde hissedeceğiniz bir gün yaşayacaksınız. Enerjinizi olumlu bir şekilde kullanmalısınız.

Yorumlar kapalı.