Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Güncel

19 Ocak 2021 Salı 19:59:35

A101 Yarından sonra büyük indirime giriyor!

A101 son dönemlerde yapmış olduğu birçok kampanya ile birlikte müşterilerin yüzünü güldürmeyi başarmıştır. Belirli dönemlerde yayınlamış olduğu ucuz indirimli ürünler kataloğu ile birlikte isminden sıklıkla söz ettirmeyi başaran A101 bu bakımdan alanında lider markalar arasında yer almayı başarmıştır.

Kaliteli ürünleri oldukça uygun fiyatlara vermekte olan A101 genel olarak toptan fiyatına satış yapmaktadır. A101 21 Ocak ucuz indirimli ürünler kataloğu içerisinde yer alan birçok ürün de yayınlandı. Kataloğun yayınlanması ile birlikte birçok müşteri marketlerden daha detaylı bilgiler alabilmek adına şubelere gitti.

Yayınlanmış olan ürünler içerisinde her zaman olduğu gibi en çok ilgiyi teknolojik ürünler gördü. Genel olarak birçok teknolojik ürünü çok uygun fiyatlarla müşterilerinin beğenisine sunmakta olan A101 bu bağlamda da adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmıştır. Yakın zamanlarda açılmış yeni şubesi ile birlikte Türkiye genelinde 10.001 şubeye ulaşmış olan market olarak tarihe geçti. A101 kaliteli ürünleri, güler yüzlü çalışanları, uygun fiyatları ile birlikte birçok kişinin tercih noktası hâline gelmeyi başarmıştır.

A101 21 Ocak İndirimli Ürünler Kataloğu İçerisinde Hangi Ürünler Yer Alıyor?

A101 her indirim döneminde olduğu gibi bir kez daha teknolojik ürünleri en uygun fiyatlar ile birlikte müşterilerine sunmaktadır. Ortaya koyulmuş olan ürünler ile birlikte birçok kişi şubelere bir kez daha akın edecektir. Yapılan çalışmalar doğrultusunda müşterilere en uygun fiyatların verilmesi hedeflenmektedir. A101 21 Ocak indirimli ürünler kataloğu içerisinde yer alan birçok ürün müşterilerin talepleri doğrultusunda meydana getirilmiştir. İndirimli ürünler kataloğu içerisinde teknolojik aletlerden tekstile, gıdadan temizlik ürünlerine birçok ürün yer almaktadır. A101 21 Ocak indirimli ürünle kataloğu içerisinde yer alan ürünler ise şu şekilde dikkat çekmektedir:

Teknolojik Ürünler

Hi Level Ultra HD Smart Android TV: Kaliteli görüntüsüyle ve uygun fiyatı ile birlikte katalog içerisinde en çok dikkat çeken ürünler arasında yer almaktadır. Ürünü alabilmek için taksit imkânı da müşterilere sunulmuştur. 3. 599, 00 TL olmasıyla birlikte birçok kişinin dikkatini çekmektedir. Ürün stoklarla sınırlı olmakla birlikte kısa sürede tükenmesi beklenmektedir.

Onvo Full HD Android Smart Led TV: teknolojik ürünler içerisinde yer almakta olan Onvo Smart Led TV birçok kişi için oldukça uygun bir fiyata sahiptir. Katalogda en dikkat çekici ürünler arasında yer almasının yanı sıra fiyatı ise sadece 1. 999, 00 TL olarak belirlenmiştir.

OPPO A73 Cep Telefonu: Her indirim gününde olduğu gibi 21 Ocak ucuz indirimli ürünler kataloğu içerisinde de telefona yer verilmiştir. Telefon genel olarak üstün özellikleri ile dikkat çekmektedir. Fiyatı ise sadece 2. 499, 00 TL olarak belirlenmiştir. 4 GB ram kapasitesi, 4, 4 AMOLED ekran, 45 dakikada şarj olabilme ve 2 yıl OPPO garantisi ile birlikte katalogda önemli bir yere sahip olmayı başarmıştır.

PHILIPS Kulak İçi Kulaklık: 39, 95 TL fiyatı ile birlikte Philips gibi kaliteli bir markaya ait olan kulaklık da A101 kataloğu içerisinde yer almaktadır. Şık görünümü ile birlikte birçok kişiyi cezbetmekte olan ürün stoklarla sınırlıdır.

Piranha Kablolu Kulaklık: Oyuncuların en çok tercih ettiği kulaklıklardan birisi olan Piranha kulaklık uygun fiyatı ile birlikte katalog içerisinde kendisine yer bulmuştur. 29, 95 TL olması ile birlikte stoklarla sınırlıdır.

A101 21 Ocak ucuz indirimli ürünler kataloğu sayesinde sizler de fırsatları kaçırmayın. Elde edilen bilgiler doğrultusunda ise ürünlerin birçoğu stoklarla sınırlıdır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı