Antalya'da Sokağın Ortasında Kadına Şiddet Görüntüleri Pes Dedirtti

Antalya Kumluca'da bir kadının gündüz gözü sokak ortasında erkek şiddetine uğradığı görüntüler sosyal medyaya yansıdı! Yine gündüz vakti esnafın gözü önünde yol ortasında bir kadın dövüldü. Antalya'da kadına şiddet görüntüleri sosyal medyada gündem oldu.

Antalya'da Sokağın Ortasında Kadına Şiddet Görüntüleri Pes Dedirtti
Antalya Kumluca'da bir kadının gündüz gözü sokak ortasında erkek şiddetine uğradığı görüntüler sosyal medyaya yansıdı!

Yine gündüz vakti esnafın gözü önünde yol ortasında bir kadın dövüldü. Antalya'da kadına şiddet görüntüleri sosyal medyada gündem oldu.

Samsun'da yaşanan görüntüler üzerinden daha haftalar geçmemişken her gün yeni bir kadın sokak ortasında dövülmeye devan ediliyor. Şahıslar sevgililerini, eşlerini, tanımadığı insanları dahi sokak ortasında korkusuzca dövmeye devam ediyor.

Bu sefer görüntüler Antalya'dan!

Antalya Kumlucu'da bir kadın sokak ortasında, mağazaların dolu olduğu bir yerde kaldırımda bir erkek tarafından dayak yedi. Görüntüler de kimse kadını kurtarmaya çalışmadı.

Antalya'da yaşanan görüntülerde kimsenin olaya müdahale etmemesi pes dedirtti. Sosyal medyada kullanıcılar "2 genç öpüşüyor olsaydı o esnaf komple sopalarla çıkardı. Sizin ahlak anlayışınıza tüküreyim" diye yorumlarla tepki gösterdi.

ÜNLÜ İSİMLERDEN TEPKİ!

Görüntülere ünlü isimlerde tepkisiz kalmadı. Armağan Çağlayan "Antalya'daki görüntüleri izleyemedin" yazarken, Ümit Kıvanç ise "Başlığın doğrusu: Bir kadın dövülürken kimsenin müdahale etmediği anlar." diye yazdı.

Kimse müdahale etmedi!

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2021, 12:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER