Arka Sokaklar’ın Tekin’i Onur Bay ayrılığa dayanamadı! Dilara Aksüyek’le barıştı!

dilara-onur

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaşadıkları aşkla kısa sürede Türkiye magazin gündemi oturan Onur Bay ve Dilara Aksüyek çiftinden haber var! Geçtiğimiz günlerde ayrılan çift barıştı! Ayrılık sonrası depresyona giren Onur Bay, Dilara Aksüyek’i unutamadı ve Onur Bay adım atarak Dilara Aksüyek’i barışmaya ikna etti!

3 hafta dayanabildi!

Arka Sokaklar dizisinde Tekin karakteriyle tanınan Onur Bay ile Bir çok dizinin aranan yüzü Dilara Aksüyek çifti barıştı! 3 hafta önce birbirlerini takipten çıkaran ayrılıkları doğrulayan çift, cumartesi günü hafta sonu yasağının kalkmasıyla soluğu Cihangir’de aldı! El ele objektiflere yakalanan çift birbirlerini unutamadı!

Barıştık!

Etilerde yemek yiyen Onur Bay ve Dilara Aksüyek çifti yemekten sonra ünlü oyuncu Dilara Aksüyek’in Cihangir’deki evine gitti! Magazine ilk defa konuşan çift “Mutluyuz, bir daha ayrılık yaşamayalım, herşey yolunda” cevabı verdi!

Dilara Aksüyek kaç yaşında?

1987 doğumlu olan Dilara Aksüyek 33 yaşında!

Onur Bay kaç yaşında?

1996 doğumlu Onur Bay 25 yaşında!

Onur Bay ve Dilara Aksüyek arasında yaş farkı kaç?

Onur Bay ve Dilara Aksüyek arasında 8 yaş fark var! Sevgilisinin 8 yaş küçük olması nedeniyle “Seni kıskanıyor mu” sorusuna olur mu öyle şey biz yaş farkını hiç sorun etmiyoruz diyerek geçiştirdiler!

Yorumlar kapalı.