Ayşegül Çınar kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Sevgili kim?

acinar1

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uyuşturucu operasyonuyla gözaltına alınan Ayşegül Çınar kimdir? Ayşegül Çınar nereli? Ayşegül Çınar kaç yaşında? Yasak Elma dizisiyle ünlenen ve Lila karakteriyle sevilen Ayşegül Çınar tanıyalım! Ayşegül Çınar kimdir? Kaç yaşında nereli?

Ayşegül Çınar kimdir?

Ayşegül Çınar 22 yaşında! Antalya Manavgat doğumlu genç oyuncu, Yasak Elma dizisiyle tanındı. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi alan Ayşegül Çınar, eğitim sonrası da İstanbul’da kaldı!

İlk oyunculuk deneyimi olan Yasak Elma dizisi sonrası herhangi bir dizide rol almadı! Yasak Elma dizisinde başrol oynarken aniden değişen ve sebebi hiç bir zaman açıklanamyan ayşegül Çınar aylarca Yasak Elma neden ayrıldı sorusu cevap aradı!

Ayşegül Çınar sevgilileriyle gündemdeydi!

Bugün uyuşturucu operasyonuyla gözaltına alınan ayşegül Çınar bilinen ilk aşkı Reynmen lakabıyla bilinen Yusuf Aktaş ile adı anılmıştı.

Reynmen’den ayrıldıkdan sonra bir skandala daha imza atan Ayşegül Çınar, ismi açıklanmayan bir sevgilisi tarafından öldürülmek istenmişti!

Yasak Elma diziden ayrılma sebebi!

Ayşegül Çınar Yasak Elma dizisinden ayrılma sebebi hiç açıklanmadı ancak hayranları her zaman merak etti! Bir sır olarak Ayşegül Çınar’la birlikte bu konu da kapandı!

 

Yorumlar kapalı.