Bir Zamanlar Çukurova Saniye’si Selin Yeninci Sağlık Durumu Nasıl?

603e0e80bf21440d300eb603

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Her hafta Perşembe günü yayınlanan ve izleyenler tarafından oldukça ilgiyle izlenen Bir Zamanlar Çukurova’dan bu defa kötü bir haber geldi. ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da yer alan başarılı bir oyuncunun korona testinin pozitif çıktığı ve koronaya yakalanan bu genç kadın oyuncunun hastalığı ağır geçirdiği söylendi. Bir Zamanlar Çukurova’da Saniye rolüne hayat veren güzel oyuncu Selin Yeninci, koronavirüse yakalandı. Covid-19 testi pozitif çıktıktan sonra hastaneye kaldırılan ve tedavi altına alınan 33 yaşındaki başarılı oyuncu Selin Yeninci’nin durumunun ağır olduğu bilgisi verildi. Hastanede tedavi gören ve sağlık durumu ağırlaştığı için yoğun bakıma alınan Selin Yeninci’nin güncel sağlık durumu, izleyenler tarafından oldukça merak ediliyor. Yoğun bakımda tedavi gören Bir Zamanlar Çukurova’nın Saniye’si Selin Yeninci’nin sağlık durumu nasıl, iyileşti mi diye soruluyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova Saniye, Selin Yeninci sağlık durumu nasıl?

ATV ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış, Hande Soral, Melike İpek Yalova gibi ünlü isimlerin yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinden kötü bir haber geldi. Dizi ekibinde yer alan ve ekranlara Saniye rolü ile gelen güzeller güzeli oyuncu Selin Yeninci’nin Kovid-19 testinin pozitif çıktığı ve hastalığı ağır geçirdiği haberi verildi. Bununla birlikte hastalığı ağır geçiren Selin Yeninci’nin yoğun bakımda tedavi gördüğü söylendi. Adana’da dizi çekimlerinin yapıldığı yerde yoğun bakımda tedavi gören Selin Yeninci’nin sağlık durumu sevenleri tarafından an be an takip ediliyor. Bir Zamanlar Çukurova’nın Saniye’si sağlık durumu nasıl? Senin Yeninci sağlık durumu nasıl?

Bir Zamanlar Çukurova Saniye’si Selin Yeninci Sağlık Durumu Nasıl?

33 yaşındaki güzel oyuncu Selin Yeninci hayranlarını çok korkuttu. Bir Zamanlar Çukurova’da Saniye karakterine hayat veren başarılı oyuncu Selin Yeninci, sevenlerine kötü bir haber verdi. Selin Yeninci, Adana’da çekimleri devam eden Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yer alıyor. Dizi ekibi, çekim öncesinde muhakkak tüm çalışanlara ve oyunculara koronavirüs testi yapıyor. Dizi setinde yapılan Covid-19 testi sonucunda koronavirüse yakalandığını öğrenen Selin Yeninci, hemen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. İlaç tedavisine başlanan ve tedavi gören Selin Yeninci, koronavirüsü ağır atlatıyor. Durumu ciddileşince Senin Yeninci, yoğun bakımda tedavi altına alındı. Tedavisi devam eden güzel oyuncudan güncel sağlık durumu haberi geldi. İzleyenler Selin Yeninci’nin sağlık durumunu, nasıl olduğunu merak ediyor. Bir Zamanlar Çukurova’nın Saniye’si Selin Yeninci’den güzel haber geldi. Koronavirüse yakalanan başarılı oyuncu Selin Yeninci’nin sağlık durumunun iyiye gittiği söylendi. Tedavisi hala devam eden Selin Yeninci’nin sağlık durumunun hızla iyiye gittiği ve iyileşmeye başladığı açıklandı. Selin Yeninci’nin daha hızlı iyileşmesi için ekstra gıda takviyeleri uygulandığı da belirtildi. Selin Yeninci ek gıda takviyeleri ve vitaminlerle sağlığına hızla kavuşmaya başladı. Selin Yeninci tedavisinin tamamlanmasının ardından hastaneden çıkacak.

Yorumlar kapalı.