Bu Kadar Olmaz! 15 Yaşındaki Kızını TikTok’ta Taciz Edip Pazarlamaya Kalktı! Hasan Tunçlar Kimdir? Nereli?

Hasan Tunçlar kimdir? 15 yaşındaki kızını canlı yayında Tiktok'ta taciz eden ve pazarlayan iğrenç baba!

283339_814x458

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Her gün bir başka inanılmaz haber. Tiktok adlı sosyal medya platformunda Hasan Tunçlar adlı kişinin 15 yaşındaki kızını taciz edip pazarladığı iddia edildi.

TikTok adlı sosyal medya platformu üzerinden Hasan Tunçlar isimli şahısın kızını elle taciz ettiği ve pazarladığı görüldü..

Hasan Tunçlar adlı şahısın kızını elle taciz edip kullandığı kelimelerle adeta pazarladığı görüldü. Twitter’da  Hasan Tunçlar Tutuklansın etiketi ile emniyete haber verilmeye çalışıldı.

Hasan Tunçlar kişinin henüz 15 yaşında olan kızını adeta pazarladığı görüntüler pes dedirtti. Sosyal medyada #HasanTunçlarTutuklansın etiketi ile şahıs için gerekli işlemlerin yapılması istendi.

Hasan Tunçla adlı kişinin ise “Elim yanlışlıkla orasına gitti diye böyle yapılır mı?” diyerek savunma yaptığı öğrenildi.

DENETLENMELİ!

Sosyal medya kullanıcıları özellikle Tiktok adlı platformun denetlenmesi gerektiğini savundu. Bugüne kadar Tiktok adlı platformda kadına şiddet, tecavüz, hayvana işkence videoları canlı canlı paylaşılmıştı.

Sosyal medya kullanıcıları “kadına, hayvana, çocuğa bitmiyor işkence! Daha neler göreceğiz, nereye gidiyoruz, neden ceza verilmiyor” diye isyan etti.

İşte o video!