Burry Soprano Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Neden Tutuklandı?

Burry Soprano kimdir? Burry Soprano gerçek adı ne? Burry Soprano kaç  yaşında? Burry Soprano nereli? Tutuklanan rapçi Burry Soprano için #freeburrysporana etiketi TT oldu. Peki Burry Soprano neden tutuklandı? Burry Soprano yani gerçek adı ile Burak Aydoğduoğlu, uyuşturucuya özendirmek suçundan ötürü 4 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası ile tutuklandı.

Burry Soprano Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Neden Tutuklandı?
Burry Soprano kimdir? Burry Soprano gerçek adı ne? Burry Soprano kaç  yaşında? Burry Soprano nereli? Tutuklanan rapçi Burry Soprano için #freeburrysporana etiketi TT oldu. Peki Burry Soprano neden tutuklandı?

Burry Soprano yani gerçek adı ile Burak Aydoğduoğlu, uyuşturucuya özendirmek suçundan ötürü 4 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası ile tutuklandı.

Burak Aydoğduoğlu, adliyedeki işlemlerin ardından cezaevine gönderildi. Burry Soprano için Twitter'da #freeburrysporana etiketi ile genç rapçinin tutuklanmasına tepki gösterildi.

Burak Aydoğduoğlu 12 Mart'ta Selimpaşa'da bulunan bir otele giriş yaptığını belirlenince polis ekiplerince bulunduğu otelde gözaltına alındı. Aydoğduoğlu, bu sabah cezaevine gönderildi.

Hakkında uyuşturucuya özendirmek suçu ile hapis cezası bulunan Burry Soprano tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Burry Soprano Kimdir?

31 Mayıs 1997 İstanbul Kadıköy doğumludur. Çocukluğunda beri hiphop ve rap ile ilgilenmiştir. 2016 yılında 832. Yanyol bünyesinde faaliyet müziğini göstermektedir. Mary Jane şarkısıyla tanınmıştır.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2021, 16:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER