Çok Güzel Hareketler 2 Yayından Mı Kaldırıldı? 7 Mart Kanal D Yayın akışı ÇGHB final mi oldu?

ckgb-2

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kanal D ekranlarında yayınlanan Çok Güzel Hareketler 2 kötü haber! Çok güzel Hareketler 2 yayınlanmayacak mı? Çok Güzel Hareketler 2 bu akşam 7 Mart’ta ekranlara gelmiyor. Çok Güzel Hareketler artık yok mu? Final mi yaptı? Kanal D ekranlarının sevilen eğlence tiyatro programı Çok Güzel Hareketler 2 bu akşam Kanal D’nin yayın akışında yer almıyor. Her hafta Kanal D ekranlarında pazar günü yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına gelen Çok Güzel Hareketler, 7 Mart pazar günü yeni bölüm yayınlamayacak. Kanal D’nin yayın akışında Çok Güzel Hareketler 2 olmadığını gören izleyenler araştırmaya başladı. Çok Güzel Hareketler 2 neden yok, final mi yaptı bitti mi soruları gündeme geldi. Çok Güzel Hareketler 2 yayından mı kaldırıldı? Daha yayınlanmayacak mı?

Oyuncu kadrosunda birbirinden yetenekli ve genç oyuncuların yer aldığı Çok Güzel Hareketler, Kanal D ekranlarında her hafta pazar günü izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Yönetmen koltuğunda Yılmaz Erdoğan’ın oturduğu Çok Güzel Hareketler’in sunuculuğunu ise ünlü oyuncu ve sunucu Eser Yenenler yapıyor. Çok Güzel Hareketler 2 oyuncu kadrosunda Ecem Sena Bayır, Atakan Çelik, Ayşegül Yılmaz ve Batuhan Soyaslan gibi isimlerin yer aldığı Çok Güzel Hareketler 2, hız kesmeden devam ediyordu. Ancak Kanal D’nin komik ve eğlenceli tiyatro programı olan Çok Güzel Hareketler 2’den kötü bir bir haber geldi. Çok Güzel Hareketler bu akşam yani 7 Mart’ta ekranlarda olmayacak. 10 Şubat 2019’dan beri Kanal D ekranlarında ara vermeden yayınlanan Çok Güzel Hareketler’in bu hafta neden olmadığı, bu akşam niye olmadığı merak ediliyor. İzleyenler Çok Güzel Hareketler 2 yayından mı kaldırıldı, bitti mi yoksa final mi yaptı diye araştırmaya başladı. Çok Güzel Hareketler 2 yayından mı kaldırıldı? Daha yayınlanmayacak mı?

Çok Güzel Hareketler 2 Yayından Mı Kaldırıldı? Daha yayınlanmayacak mı?

İlk olarak 2008-2011 yılları arasında yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar programı, devamı niteliğinde olan Çok Güzel Hareketler ile ekranlara gelmeye devam ediyor. 2008- 2011 yılları arasında yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın oyuncu kadrosu ile şimdiki Çok Güzel Hareketler oyuncuları oldukça farklı. Çok Güzel Hareketler’in ilk sezonunda yer alan oyuncular şimdilerde çok başarılı dizi ve filmlerde yer alıyor. Çok Güzel Hareketler 2’de ilk sezona göre değişmeyen 2 şey var. Bunlardan biri Çok Güzel Hareketler’in yönetmen koltuğunda oturan Yılmaz Erdoğan ve programın sunucusu olan Eser Yenenler’dir. Çok Güzel Hareketler kadrosu değişse de eğlencesi ve komedisi hala aynı hatta gün geçtikçe izleyenleri daha da etkilemeyi başarıyor. Çok Güzel Hareketler 2 başarılı bir şekilde yayınlanmaya devam ederken izleyenler bu akşam, Kanal D yayın akışında Çok Güzel Hareketler’i göremeyince meraklanmaya başladı. 7 Mart’ta Çok Güzel Hareketler neden yok, bitti mi diye sorulmaya başlandı. ÇGHB bu akşam ekranlarda olmayacak ama sebebi ne? Yoksa Çok Güzel Hareketler artık yayınlanmayacak mı?

Sunuculuğunu başarılı oyuncu ve sunucu Eser Yenenler’in yaptığı Çok Güzel Hareketler, bu akşam 7 Mart pazar günü ekranlarda yok. Programın sıkı takipçileri ve izleyenleri ise Çok Güzel Hareketler’in neden olmadığını merak ediyor. Kanal D yayın akışında bu akşam Çok Güzel Hareketler yerine başka bir eğlence programı var. Kanal D’de bu akşam Çok Güzel Hareketler yerine başka bir program olduğunu görenler ise Çok Güzel Hareketler 2 yayından mı kaldırıldı diye düşünmeye başladı. Çok Güzel Hareketler 2 bu akşam ekranlara gelmeyecek ancak programın yayından kaldırılma durumu şu an için söz konusu değil. Çok Güzel Hareketler’in sunucusu Eser Yenenler’in minik oğlu Kuzey’in hastaneye kaldırılması durumundan dolayı Eser Yenenler, Çok Güzel Hareketler çekimlerine katılmadı. Çok Güzel Hareketler 2 çekimlerine katılmayan programın sunucusu Eser Yenenler’den dolayı da çekim yapılamadı. Çok Güzel Hareketler’in çekimlerinin yapılamaması sonucunda da program, yayın gününe yeni bölüm yetiştiremedi. Kanal D, Pazar akşamının boş geçmemesi ve izlenme almak için de Çok Güzel Hareketler yerine hemen yeni bir program koydu.

Çok Güzel Hareketler Artık Yayınlanmayacak Mı?

Kanal D’nin sevilen eğlence programı Çok Güzel Hareketler 2 bu akşam, yayınlanmayacak. Kanal D’de Çok Güzel Hareketler yerine başka bir program yayınlanacak. Bu durumu görenler, Çok Güzel Hareketler 2 artık yayınlanmayacak mı diye soruyor. Çok Güzel Hareketler’in yayınlamama sebebi, programın sunucusu olan Eser Yenenler’in oğlunun ayağını çatlatmasıdır. Oğlu Kuzey Yenenler’in ayağını çatlatması ve alçıya almasından dolayı Eser Yenenler, programın çekimlerinin yapılacağı gün hastanedeydi. Çok Güzel Hareketler çekimlerinin iptal edilmesinden dolayı da program 7 Mart pazar akşamına yeni bölüm yetiştiremedi. Çok Güzel Hareketler 2 yerine bu hafta başka bir program yayınlanacak. İlerleyen haftalarda tekrardan pazar günleri Çok Güzel Hareketler olması bekleniyor. Ancak Kanal D eğer bu akşam yayınlayacağı Şarkılar Bizi Söyler programı daha çok izlenir ve Çok Güzel Hareketler’i reyting sıralamasında geçerse, Çok Güzel Hareketler’in gününü değiştirebilir. Bu durumda da Çok Güzel Hareketler pazar günü yerine başka bir gün yayınlanmaya başlayabilir. Reytingleri iyi gelmezse ise Çok Güzel Hareketler final yaparak ekranlara veda edebilir.

Çok Güzel Hareketler Yerine Bu Akşam Ne Yayınlanacak?

Kanal D ekranlarında pazar akşamları yayınlanan eğlenceli tiyatro programı, Çok Güzel Hareketler bu akşam yayınlanmayacak. Kanal D yayın akışında Çok Güzel Hareketler 2’nin olmadığını görenler, ÇHGB yerine ne yayınlanacak merak ediyor. 7 Mart pazar günü Çok Güzel Hareketler 2 yerine Şarkılar Bizi Söyler programı yayınlanacak. Sibel Can, Hüsnü Şenlendirici ve Hakan Altun’un yeni şarkı programı olan Şarkılar Bizi Söyler, Çok Güzel Hareketler yerine yayında olacak. Şarkılar Bizi Söyler 2. bölümünü, Bitlis şehitleri dolayısıyla yayınlanmamıştı. Şarkılar Bizi Söyler’in yeni bölümü bu akşam Çok Güzel Hareketler yerine Kanal D ekranlarında yayında olacak.

 

Yorumlar kapalı.