Eve Kozmetik 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kampanyası! Eve Kozmetik İndirimli Ürünler

DsMXVf4XQAAKGtu

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin önde gelen kozmetik mağazalarından biri olan Eve Kozmetik, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü unutmadı. Her sene ve her özel günde yaptığı indirimler, düzenlediği kampanyalar ile gündeme gelen Eve Kozmetik, bir yenisi ile daha müşterilerinin karşısına geldi. Eve Kozmetik, Dünya Kadınlar Günü indirimi için hemen hemen her kategori ve her üründe çeşitli indirimler yaptı. Eve Kozmetik indirimli ürünlerinde ise adeta yok yok! Eve Kozmetik Kadınlar Günü kampanyası için indirime sokacağı ürünleri açıklarken bir yandan da hangi markada yüzde kaç indirim var, hangi ürün ne kadara düşecek müşterileri ile paylaştı. Eve Kozmetik 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kampanyasında hangi ürünler var? Eve Kozmetik indirimli ürünleri neler?

Her özel günde, özel haftada veya özel ayda markalar çeşitli indirimler düzenliyor. Bünyesinde pek çok markayı barındıran mağazalarda ise toplu bir indirim söz konusu oluyor. Toplu indirimlerle birlikte kaçırılmayacak kampanyalar da sizleri mağazalarda ve mağazaların online internet sitelerinde bekliyor oluyor. İndirim, kampanya gibi fırsatlardan yararlanmak için ise alışveriş yapmanız yararlanmak için yeterlidir. Kadınlar Günü’nün gelmesiyle birlikte tüm dünyada çoğu marka ve mağaza indirimler düzenlemeye, kampanyalar yapmaya başladı. İndirim ve kampanya haberini duyanlar ise firmaların önce internet sitelerine bakmaya başladı. Diğer bir kesim ise online alışveriş yapmak istemediği ya da online da istediği ürün kalmadığı için mağazalara gidiyor. Eve Kozmetik 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kampanyasını başlattığını müşterilerine duyurdu. Eve Kozmetik’te indirimlerin başladığını duyanlar, Eve Kozmetik indirim ve kampanyalarını araştırmaya başladı. Eve Kozmetik 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kampanyasında neler var? Hangi marka ve ürünler indirimde? Eve Kozmetik indirimli ürünler!

Eve Kozmetik 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kampanyasında Hangi Ürünler Var?

25 Şubat’ta başlayan ve 8 Mart’ta biten Eve Kozmetik Dünya Kadınlar Günü kampanyasında pek çok ürün kaçırılmayacak fiyatlarla sizleri bekliyor. Eve Kozmetik indiriminde hemen hemen her marka ve her kategoride kaçırılmayacak indirimler var. Eve Kozmetik bünyesinde barındırdığı birçok marka ve mağaza için farklı indirimler hazırladı. Eve Kozmetik Dünya Kadınlar Günü kampanyasında birçok kategori ve üründe yüzde 60’a varan indirimler sizleri bekliyor olacak. Eve Kozmetik; makyaj, cilt bakımı, parfüm ve ağız bakım ürünlerinde %50 indirim düzenliyor öte yandan saç bakım ürünlerinde ise %60’a varan indirim yapıyor. Ve diğer pek çok kategoride %40 ve %5o oranında indirimler düzenlediğini duyurdu.

Eve Kozmetik İndirimli Ürünler

Eve Kozmetik her zaman olduğu gibi yine kampanya ve indirimleri ile vatandaşların ilgisini çekmeyi başardı. 25 Şubat’ta başlayan ve 8 Mart’ta son bulan Eve Kozmetik Kadınlar Günü indirimde birçok indirim sizleri bekliyor. Eve Kozmetik’in 25 Şubat- 8 Mart arası düzenlediği Kadınlar Günü indirimini kaçırmayın. Eve Kozmetik indirimli ürünler neler, hangi markalarda ne kadar indirim var, hangi ürünlerde yüzde kaç indirim var inceleyelim. Kadınlar Gününe özel makyaj malzemelerinde yüzde 40 ve yüzde 50 arasında net indirim var. L’oreal, Maybelline New York gibi markalarda net yüzde 50 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Bununla birlikte saç bakımı ürünlerinde de şaşırtan bir kampanya var. Eve Kozmetik şampuan, saç kremi, saç şekillendirici ve saç maskesi gibi ürünlerde net yüzde 30 indirim yaptığını duyurdu.

Eve Kozmetik Kadınlar Günü indirimi doğrultusunda çeşitli markaların duş jellerinde yüzde 40 ve yüzde 67 indirim olduğunu söyleyebiliriz. Elseve, Urban Care, Head&Shoulders  ve Syoss gibi şampuan markalarında da yüzde 60 indirim fırsatı sizleri, Eve Kozmetik’te bekliyor. Eve Kozmetik saç boyasında da oldukça avantajlı indirimler düzenliyor.

Eve Kozmetik kişisel bakım ürünlerindeki indirim ise pek çok kişinin hem yüzünü hem de cebini güldürecek. Eve Kozmetik epilasyon ürünlerinde yüzde 40 indirim var. Öte yandan vücut nemlendirici, cilt nemlendirici, peeling, yüz kremi ve el kremi gibi ürünlerde de yüzde 40 indirim sizleri bekliyor.

Eve Kozmetik Kadınlar Günü kampanyası doğrultusunda maske çeşitlerinde yüzde 40 indirim uygulanacak. Ayrıca makyaj malzemeleri olan fırça, sünger gibi ürünlerde de yüzde 40 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Bunların yanında Eve Kozmetik parfüm ve deodorant kategorisinde de yüzde 40 ve yüzde 50 oranında indirim yaptığını duyurdu. Ağız bakım ürünleri olan diş dırçası, diş macunu, ağız temizleme suyu ve diş ipi gibi ürünlerde de yüzde 50 indirim fırsatı sizleri Eve Kozmetik internet sitesi ve Eve Kozmetik mağazalarında bekliyor olacak.

Yorumlar kapalı.