Gizem Canbulut’un Sosyal Medyasındaki Detay Yürekleri Sızlattı!

Gizem Canbulut'un sosyal medyasındaki detay yürekleri sızlattı. Sırayla bir önceki kadınları anarak öldürülüyoruz!

EwwCtFJWgAA9kvu

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Burdur’da 19 yaşındaki katil Eren Yıldız tarafından öldürülen henüz 17 yaşında ki Gizem Canbulut’un kadın cinayetlerine dair tweet attığı ortaya çıktı. Sırayla öldürülüyor!

Gizem Bulut’un da tıpki tüm kadınlar gibi daha önceki kadın cinayetlerine dair “TÜRKİYE’DE KADIN OLMAK ZOR AMA KADIN ÖLMEK KOLAY!” diye tweet attığı görüldü.

Burdur’da Bucak ilçesindeki Yunus Emre Parkı’nda Eren Yılıdız adlı şahıs tarafından katledilen Gizem Canbulut’un sosyal medya hesabından kadın cinayetlerine dair tweet atması yürekleri dağladı. Bu sefer onun adıyla tweet atıyoruz. Sırayla öldürülüyoruz.

Cinayet sonrası Eren Yıldız adlı erkek şahsın evine kaçtığı daha sonra ise polisi arayarak olayı itiraf ettiği öğrenilmişti.

Henüz 17 yaşındaki Gizem Canbulut’un Pınar Gültekin cinayeti için “Elde dene kadar peşinden koşuyorsunuz. Elde edince gözünüzün önünde olsa görmüyorsunuz. Sen terk edince arkasından ağıza alınmayacak hakaretler ediyorsunuz, o bırakınca öldürüyorsunuz, yakıyorsunuz… bir cana kıyıyorsunuz ve buna erkeklik diyorsunuz… #pinargultekin ” diye tweet attığı ortaya çıktı.