Gurur Şenel Kimdir? Nereli? Çiğ Köfteciyi Döven Yakalandı Mı? Guru Şenel Kovuldu Mu? İhlas Holding Açıklama Yaptı!

Afyon'da yediği çiğ köfteyi acılı bulan Guru Şenel adlı adam genç çalışanı dövdü. Görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasının ardından Gurur Şenel Tutuklansın etiketi başlatıldı.

Gurur Şenel Kimdir? Nereli? Çiğ Köfteciyi Döven Yakalandı Mı? Guru Şenel Kovuldu Mu? İhlas Holding Açıklama Yaptı!
Afyon'da yediği çiğ köfteyi acılı bulan Guru Şenel adlı adam genç çalışanı dövdü. Görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasının ardından Gurur Şenel Tutuklansın etiketi başlatıldı. Guru Şenel kimdir? Guru Şenel nereli? Gurur Şenel tutuklandı mı? Gurur Şenel nerede çalışıyor? İhlas Holding açıklaması! Dayak yiyen çiğ köfteci çocuğun adı ne? Gurur Şenel'in sosyal medya paylaşımları!

Tüm Türkiye'yi sinir eden Gurur Şenel tutuklandı mı? Gurur Şenel'in sosyal medya paylaşımları pes dedirtti! İhlas Holding çalışanı Gurur Şenel için ne açıklama yaptı? İşte hepsinin cevabı!

Gurur Şenel isimli bir şahıs bir çiğ köfteciye gidiyor. Sipariş verdiği çiğ köfteyi ısırdıktan sonra çiğ köftenin acılı olduğunu söyleyerek genç çalışanı darp ediyor. Görüntülerin yayınlaması sonrası Gurur Şenel'in sosyal medyada tutuklanması istendi.

Peki Gurur Şenel tutuklandı mı?

23 Şubat'ta bir çiğ köftecide dükkan çalışanı Y.K.'yı darp eden Gurur Şenel, bir süre sonra ise sakinleşip, dürümün parasını ödeyip dükkandan ayrıldı. Olayın ardından darp raporu alan Y.K., Şenel'den şikayetçi oldu. Olay anları iş yerinin güvenlik kamerasında kaydedildi.

2 gün önce engelli bir adamı park mevzusu yüzünden döverek öldüren ülke insanın ardından şimdide genç bir çalışanı acılı çiğ köfte verdiği gerekçesiyle dövdüler. Arka arkaya yaşananlar pes dedirtti. Ülkede son günlerde yaşanan olaylar arasında bir sokak köpeğini arabasıyla kovalayıp ezip çöp kutusuna atan, bir köpeği sopayla dövüp öldüren, bir engelliyi dövüp öldüren şahıslardan sonra bir çiğ köfteci çalışan genci döven bir şahıs yer aldı.

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, Gurur Şenel'i tepkiler sonrası yakaladı ve  gözaltına aldı. Polis merkezinde ifadesi alınan Guru Şenel serbest bırakıldı.

İhlas Holding'te satış temsilcisi olduğu öğrenilen Gurur Şenel için İhlas Holding, Gurur Şenel'in işten çıkarıldığına dair açıklama yaptı. İşte İhlas Holding açıklaması;Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2021, 12:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER