İğrenç Olay! Minibüste 77 Yaşındaki Adam 16 Yaşındaki Taciz Ederken Yakalandı!

Bitmiyordu! 77 yaşındaki adam bindiği minibüste 16 yaşındaki genç kızı taciz etti. Durumu fark eden şoför jandarmaya haber verdi.

taciz-minibus-foto-iha_16_9_1616139978-880x495

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Nereye gidiyoruz? Antalya’da bir minibüste 77 yaşındaki adam yolcu olarak bindiği minibüste 16 yaşındaki kıza elle tacizde bulundu. Durumu fark eden minibüs şoförünün ihbarı sonrası genç kızın ailede şikayetçi oldu. 77 yaşındaki adam gözaltına alındı.

Antalya Manavgat’ta pes dedirten olay. Torunu yaşındaki kızı taciz etti! Adliyeye çıkarılan 77 yaşındaki adam adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

16 yaşındaki bir kız çocuğu, Antalya Caddesi’nde PTT önündeki duraktan Çeltikçi Mahallesi’ndeki evlerine gitmek üzere Mehmet İnce’nin kullandığı minibüse bindi. Minibüs İmam Hatip Lisesi durağına geldiğinde 77 yaşındaki O.N.G. minibüse bindi ve en arkada oturan kızın yanına oturdu.

Minibüs şoförünün yanında oturan minibüsçünün arkadaşı, minibüsün kamerasında yaşlı adamın kızı rahatsız ettiğini gördü ve arkadaşı şoföre söyledi. Şoför minibüsteki kamerayı izlemeye başladı ve yaşlı adamın 16 yaşındaki kızı taciz ettiğini gördü.

KIZ KORKUDAN BİR ŞEY DİYEMEDİ

77 yaşındaki adam 16 yaşındaki kızın önce elini tutmaya çalıştı, ardından kızın bacağına elledi. Şoför Yenimahalle mevkiinde minibüsü durdurdu ve  yaşlı adamı minibüsten indirdi. Minibüs şoförü durumu önce şehir içi minibüs kooperatifi yönetimine ardından da jandarmaya bildirdi. İlçe Jandarma Komutanlığı Merkez Karakolu ekipleri, önce kıza ve ailesine ulaştı. Daha sonra tacizci O.N.G.’ye ulaştı. O.N.G. Çeltikçi Mahallesi’ndeki evinde gözaltına alındı. Adliyeye sevk edildikten sonra O.N.G. Cumhuriyet savcılığındaki ifadesinin ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

KAHRAMAN ŞOFÖR OLAYI ANLATTI

Olayı anlatan minibüs şoförü Mehmet İnce, “PTT durağında minibüse bir kız bindi. Daha sonra İmam Hatip Durağı’nda da yaşlı bir adam elinde ekmek poşetiyle bindi. En arka koltuğa kızın yanına oturdu. Yaşlı adam önce kızın elinin üzerine elini koymak istedi. Kız elini kaçırdı. Bir süre sonra elindeki defterden bir şey sorma bahanesiyle kızın bacaklarına dokunmaya başladı. Kız korkudan bir şey yapamadı.

İçerideki yolculardan tepki gelmeyince aklıma adamı araçtan indirip kızı adamdan kurtarmak geldi. Yenimahalle girişinde aracı durdurdum ve kolundan tutup indirdim. Durumu kooperatif başkanıma bildirdim. Çeltikçi’de kız indi. Jandarma harekete geçti ve ifademe başvurdu.

Benim de 2 tane kızım var. Bu durum karşısında sessiz kalamazdım. O an benim yanımdaki koltukta tanıdığım bir arkadaşım oturuyordu. Kısa bir süre sonra arkadaşım yaşlı adamın kızı rahatsız ettiğini söyleyince önümde bulunan kayıt yapmayan araca binenleri ve içeriyi gösteren kamerayı takip etmeye başladım.” dedi.

Yorumlar kapalı.