İpek Hattat Kimdir? Hattat Holding Sahibi şok etti! Sami Yüzer Kim? Nereli? Kaç Yaşında? Kurye’ye İşkence Yapan Sosyete!

samiyuzer-j4hj_cover

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hattat Holding yönetim kurulu üyesi İpek Hattat yine yuh artık dedirten bir skandala imza attı. İpek Hattat ve sevgilisi kuryeyi alıkoydu ve işkenceler etti. Cemiyet dünyasındaki olay sosyal medyaya yansıyınca “Bu kişinin elinden tüm serveti alınmalı” tepkileri yükseldi. Hattat Holding sahibi kim? Hattat Holding nerede? İpek  Hattat kimdir? İpek Hattat kaç yaşında? İpek Hattat deli mi? Sami Yüzer kim? İpek Hattat nereli? Mehmet Hattat nereli?

Sosyetenin ünlü siması İpek Hattat, tabletini tamir edemeyen şirketin kuryesini, eve hapsetti ve işkence etti. İpek Hattat, sevgilisi ve şoförüyle birlikte kuryenin telefonunu kırdı, köpek dışkısının üstüne oturmaya zorladı.

Hattat Holding Hakkında Büyük Şok!

İstanbul Sarıyer’de oturan Hattat Holding yönetim kurulu üyesi cemiyet hayatının ünlü ismi İpek Hattat, tabletinin ekranı kırılınca servise gönderdi. Tablet yeniden arıza yapınca yeniden servisi aradı. Bunun üzerine servis, kuryesini gönderdi.

Kurye Renas D., eve girdiği anda kapı arkasından kilitlendi. Renas D.’nin önce telefonunu kırdılar, ardından da küfürler ettiler.

Kurye Renas D., geri dönmeyince patronu polisi aradı. Bunun üzerine Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri, adrese gidip İpek Hattat’ın kapısını defalarca çaldı. Kapı açılmayınca polis savcılıktan gerekli izinleri alarak eve girdi. Polis ekipleri evde kuryeyi gördü ve kurtardı. Evde bulunan İpek Hattat, sevgilisi ve şoförü de gözaltına alındı. İpek Hattat’ın olay sırasında aşırı derecede alkollü olduğu iddia edildi.

İşte İpek Hattat’ın yaptıkları!

İPEK HATTAT KİM?

Babası Mehmet Hattat annesi Şükran Hattat’dır. İbrahim ve İçlim adında kardeşleri vardır. Aile 2013 yılında Türkiye’nin en zenginleri listesinde 1.2 milyar dolar ile 29. sırada yer almıştı. Babası Mehmet Hattat Kayseri’li. 4 kardeşiyle birlikte köprü ve yol inşatları ile başladılar.

Önce Hema Hidrolik şirketini kurdular. Daha sonra Hema Dişli ve Hema Traktör’ü kurdular. Mehmet Hattat aileden ayrılarak Hema Endistrü’yü kurdu. Hattat Holdin’in 14 şirketi bulunuyor. 13’nün yönetim kurulu başkanlığını Mehmet Hattat yapıyor.

Otomotiv grubunun başkanlığını ise oğluna verdi. Tüm çocukları ise yönetim kurulunda. İpek Hattat ise şirketin finansman bölümünde çalışıyor görülüyor.

Yorumlar kapalı.