Karahan Çantay öldü mü? Karahan Çantay neden öldü? Kaç yaşındaydı

kç

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1995 li yıllarda Sibel Can ve Erol Köse ile adından çok bahsettiren ünlü manken Karahan Çantay hayatını kaybetti. özellikle de 90 lı yıllarda gündemde olan Karahan Çantay geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybettiği son dakika olarak açıklanırken Karahan çantay’ın Uzunca bir süre önce Tayland’a yerleştiği bilinmekteydi.   ve son dakika Karahan Çantay öldü mü sorusunun yanıtını da karşımıza çıkan tekrarlarda geçirdiği trafik kazası sonucunda öldüğü ve iki gündür tayland’daki hastaneden alınamadığı öğrenildi

Uçan Kuş’un son dakika olarak yaptığı habere göre Miss Turkey 95 yarışmasına katılarak Türkiye’nin ilk erkek güzeli seçilen Karahan Çankaya’nın vefat haberi herkese Derin üzüntü yarattı.

Ölümünden uzun bir süre önce Türkiye’ye terkedip Tayland’a yerleşen erkek modeli geçtiğimiz dönemlerde Sibel Can ile adı çok anılmak taydı. Yurtdışına yerleşen Karahan Çantay geçirdiği trafik kazası sonrasında hayatını kaybetti.

Yaptığımız araştırma detaylarında henüz iki gün önce haberlerde karşımıza çıkan Karahan Çantay ım ”nerelerde bu adam” yorumları da sosyal medyada çok konuşulmuştu.