Mağarada Birlikte olan çift videosu olay oldu! Magandalar genç kızı böyle tehdit etti!

rezil

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mağarada birlikte olmaya çalışan çifte baskın videosu Türkiye’yi ikiye böldü! Mağarada beraber olan çifti kameralarla basan magandalar, kadınla beraber olmak için adamı tehdit etti! Mağarada beraber olan çift kim? Mağarada baskın yapan magandalar kim sorusu cevap arıyor!

Türkiye bunu konuşuyor! Mağarada birlikte olan çifti kamerayla bastılar! Kadına ahlaksız teklifte bulunup beraber olmak istediler!

Sosyal medya Mağarada beraber olan çifti konuşuyor!

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde mağarada birlik olan çifti telefon kamerasıyla çeken ve basan köylüler söylediği sözler ikiye böldü.

“Müsaade et üzerimizi düzeltelim”

Köylülere yalvaran çift defalarca “Müsaade et üzerimi düzeltelim” teklifinde bulundu ancak köylüler öğrençlik yapmaya işte o anda başladı!

“Görüntüleri yayınlarız bir posta biz vuracağız”

Ahlaksız köylüler adamı ve kadını bir posta da biz vuracağız yada video yayınlarız diyerek tehdit etti! Mağarada ki beraber olan çift kim? Olay nerede gerçekleşti? Türkiye’nin hangi köyünde gibi sorular cevap ararken en çok Köylüler bulunması için kampanya başlatıldı!

İşte o rezil video!

Nişanlı çıktılar!

Video da yer alan kişiler nişanlı çıktı! İki ismin de evlenmek üzere oldukları öğrenildi. Şimdi magandalar ve video çeken kişiler her yerde aranıyor. Özellikle video hangi ilde gerçekleşiyor sorusu cevap arıyor!