Mark Cuban NBA biletlerini Dogecoin ile satacağını duyurdu

Dallas Mavericks, batı konferansının önde gelen takımlarından. (NBA) takımı 2011 yılında Miami Heat'i yenerek ilk şampiyonluğunu yaşamış oldu.

Mark Cuban NBA biletlerini Dogecoin ile satacağını duyurdu
Dallas Mavericks, batı konferansının önde gelen takımlarından.(NBA) takımı 2011 yılında Miami Heat'i yenerek ilk şampiyonluğunu yaşamış oldu. 2011 yılında yaptığı bu sükse sonrasında takımın sahibi Mark CUBAN adından daha da söz ettirmeyi başardı.

Dallas Mavericks'in sahibi ve milyarder girişimci Mark Cuban, şimdiler de ise kripto paralara ilgi duyuyor. Popüler kripto paralardan birisi olan ve tartışmalı bir altcoin'in değerinde fırlayacak durumda olduğunu söylüyor.

Shark Tank’ın da yıldızı olan Mark Cuban yeni bir tweet'te 8.2 milyon takipçisine Dogecoin'in (DOGE) şu anki 0.05 $ 'lık fiyatından% 1.900 yükseleceğine inandığını söylüyor

Mark Cuban attığı tweet’te

"Dallas Mavs, işlemlerde 20.000'den fazla Dogecoin yaptı ve bizi dünyanın en büyük Dogecoin tüccarı yaptı. Hepinize teşekkür ediyoruz ve yalnızca 6.556.000.000 DOGECOIN değerinde Mavs ürünü satarsak Dogecoin'in kesinlikle 1 $ 'a ulaşacağını söyleyebiliriz! "

Geçen hafta Mark Cuban Dallas Mavericks'in , NBA ekibinin DOGE'u oyun biletleri ve mallar için ödeme olarak kabul etmeye karar verdiğini açıkladı. Bu DOGE takipçileri ve yatırımcıları için olumlu karşılandı ve yüzler güldü.

Küba'nın 2013'te şaka olarak başlayan madeni parayla ilgili yükseliş açıklamaları, NBA'in ligin iş uygulamaları için blockchain teknolojisini nasıl kullanabileceğini keşfedecek bir blockchain danışmanlığı oluşturduğu ve bunun neredeyse tamamlandığı bildirildi.

Konuya, spor ve iş medyasına aşina olan kişilerden alıntı yapan Sportico, Kübalı ve Brooklyn Nets'ten Joe Tsai, Washington Wizards'tan Ted Leonsis, Boston Celtics'ten Steve Pagliuca, Sacramento Kings'ten Vivek Ranadivé ve Utah Jazz'dan Ryan Sweeney, Blockchain Danışma Alt Komitesini oluşturuyor.

Basketbol liginin, NBA olayları ve sanat eserleri gibi dijital koleksiyonları satan blockchain tabanlı bir platform olan NBA Top Shot'ın artan popülaritesinin ardından grubu oluşturduğu haberleri geldi. Cuban , girişimin dijital koleksiyonlarla "çok az ilgisi" olduğunu söylüyor .

Mark Cuban attığı tweette

"Bu, Flow'un sadece bir seçenek olduğu blockchain uygulamaları ile ilgili."

NBA Top Shot, oyun ve değiştirilemez token (NFT) kullanım durumları için tasarlanmış bir protokol olan Flow'un arkasındaki şirket olan Dapper Labs'a aittir.

EOS bir yükselme eğrisi oluşturdu ve hedefteki rakam  4,4 $ 'a yükselebilir. Cosmos , 21,3 dolarlık direnci bu sefer aşamadı, ancak satın alma hacmi ağırda olsa yükselişte. Son olarak, Dogecoin bir kez daha 0.06 $ 'da reddedildikten sonra 0.054 $ üzerinde işlem gördü.

4 $ 'ın geçen ve 4,4 $ civarında talep beklentisi oluştu. Bu oluşan durum yatırımcı için kar beklentilerini doğurdu. 3,9 $ seviyesinin altına işlem kapatması, EOS'un 3,65 $ seviyesini ziyaret ettiğini görecektir.

Mart ayının 1. Haftası itibari ile DOGE coin, 0,0495 $ seviyesinin üzerinde çıkış trendi beklentisini yatırımcılarına gösterdi. 4 saatlik grafikte Bollinger Bantları mevcut fiyat civarında sıkılaşmaya başladı. Birkaç gün önce, DOGE, satıcılar fiyatı% 12'ye yakın bir oranda düşürmeden önce, kısa bir süre üzerine yükselen alt, 0.062 $ 'a yükselirken 0.06 $' a sabit olarak kaldı.

Uzmanlara göre 0,06 dolar, 0,054 dolar ve 0,049 dolar seviyeleri yatırımcılar için önümüzdeki birkaç günün önemli seviyelere doğru bir yukarı  ivme olacağını göstermekte. DOGE COİN alıcıları bu seviyeyi muhafaza edebildiği takdir de , DOGE coin, özellikle Bitcoin de kazançlar yükseldiği takdir de yükselmeye ivme kazandıra bilir.

 

 

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2021, 16:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER