Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Güncel

13 Ocak 2021 Çarşamba 21:55:32

Mustafa Cengiz Fatih Terim’i kovdu! İstifa sinyali veren Fatih Terim Galatasaray’dan ayrıldı!

İmparator lakaplı teknik adam Fatih Terim Galatasaray’dan ayrıldı! Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim ve Mustafa Cengiz arasında yaşanan transfer kavgasında Mustafa Cengiz, Fatih Terim’le yolları ayırdı. Floryaya veda eden imparator Fatih Terim, Galatasaray’dan ayrılma kararı yarın açıklanacak.

Mustafa Cengiz Fatih Terim kararı şok etti! Dün oynanan kupa maçı sonrası “Mayıs’ta sözleşmemde bitiyor, çok yalnızım, taraftara verdiğim sözde bitiyor” sözleri sonrası Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz’in kararı şok etti. Mustafa Cengiz, Fatih Terim’le yolları ayırma kararı aldı!

Galatasaray’da Fatih Terim depremi!

Mustafa Cengiz, bugün Fatih Terim’le yaptığı görüşme sonrası yol ayrılığına gidildi. Yarın açıklama yapacak Mustafa Cengiz, Galatasaray’ın teknik direktörü Fatih Terim’le yolların ayrıldığını açıklayacağı öğrenildi. İrfan Can Kahveci ve forvet transferi açıkladığı ve iki transferi de yapamadıkları için yönetim ve Fatih hocanın arası açıldı. Yönetim Fatih Terim’e bizi taraftarın önüne attın derken, İmparator transfer yapmadığı için yönetime kızgın!

Fatih Terim Florya’ya veda ediyor!

Daha önce her gitmesi olay olan ve taraftarın gündüz saatleri itibariyle kalmasını istediği Fatih Terim, Florya’ya veda etti. Fatih Hoca, takımla ve çalışanlarla vedalaştığı öğrenildi. Fatih Terim istifa etmese de herhangi bir isteği olmayacağı öğrenildi.

Fatih Terim neden ayrıldı!

Fatih Terim Galatasaray’dan ayrılma sebebi ilk olarak transferler olarak açıklansa da taraftara söz verdiği için gitmeyeceği biliniyordu. Ancak bunu suçmuş gibi gösteren taraf ve üzerine alınan Mustafa Cengiz ve yönetimi oldu.

Galatasaray taraftarı isyanda!

Haber Galatasaray muhabirleri tarafından sosyal medyada paylaşılmaya başlar başlamaz bir çok taraftar isyana geçti! Fatih Terim ayrıldı ve veda ediyor haberlerinin sosyal medyada paylaşılması sonrası taraftar ya Terim ya ölün mesajları atmaya başladı!

Mustafa Cengiz tarafından yarın Fatih Terim yol ayrımı açıklaması gelecek!

Fatih Terim’in vedasını Mustafa Cengiz, 14 Ocak 2021 Perşembe günü AA, DHA ve İHA muhabirleriyle gerçekleştireceği toplantıda açıklayacak.

Fatih Terim istifa haberi açıklanmadan Mustafa Cengiz’in yarın açıklamalarında “Tek Hizmet İstifa” kısa sürede TT oldu!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı