Pegasus hacklendi! Pegasus web sitesi flypgs hacklendi! Kredi kartları çalındı mı?

Pegasus hacklendi! Pegasus web sitesi flypgs hacklendi! flypgs.com kim hackedi? flypgs hacklenmesi sonrası kredi kartları çalındı mı? Pegasus hackleyen grup kim? Pegasus kim hackledi!

kar

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Pegasus hackelendi! Ülkenin en büyük hava şirketleri arasında yer alan Pegasus hackelendi! flypgs ve flypgs.com sitesi, hacker grupları tarafından hacklendi!

Pegasus hacklendi!

Pegasus’un resmi sitesini hack’leyenler, siteye, “Bir ülkede fakirlerin, bebeklerin içeceği sütü, zenginlerin köpekleri içiyorsa o ülkede kapitalizm hakimdir. Bizler ne ayak takımı olan Anonymous ne de başka bir örgütün alt koluyuz biz illegalplatformuz” ifadelerini yerleştirdi.

Kredi kartları çalındı mı?

Milyonlarca vatandaş Pegasus hacklenmesi sonrası kredi kartları çalındı mı sorusuna cevap arıyor! illegalplatform.co suncu yazarak herkes illegalplatform.co girmeye çalışıyor!

illegalplatform kimler var? illegalplatform ne?

Hack grupları isimleri ve kimlikleri paylaşmadığı gibi illegalplatform başında kim var, illegalplatform kim ve illegalplatform ne gibi soruların cevapları henüz yok! Özellikle CHE ve H.K. kim merak ediliyor!

Yorumlar kapalı.