Rasim Ozan Kütahyalı: ‘Berat Albayrak’ın Dönüşüne Hazır Olun’

Gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı, Berat Albayrak ile ilgili çok önemli bir iddia ortaya attı…

berat-albayrak-geri-mi-donuyor

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin ekonomi gündemi, Merkez Bankası Naci Ağbal’ın görevinden kararname ile alınarak, yerine Yeni Şafak gazetesi yazarı Şahap Kavcıoğlu’nun getirilmesi ile çalkalandı. Dolar’ın TL karşısında haftaya yüzde 10’un üzerinde yükselişle başlaması, ekonomi gündeminde bu hafta neler olacak sorusunu akıllara getirdi. 

Ağbal’ın görevden alınmasını ve yerine Kavcıoğlu’nun getirilmesinde Berat Albayrak yorumları da geldi. Nitekim Albayrak’ın, Ağbal ile arasının çok iyi olmadığı biliniyordu. Yeni MB Başkanının ise, Albayrak’a daha yakın bir pozisyonda olduğu biliniyor. 

Cüneyt Özdemir’in Youtube kanalına konuk olan gazetesi Rasim Ozan Kütahyalı, eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile ilgili çok önemli bir yorum yaptı…

‘Berat Albayrak’ın dönüşüne hazır olun’

AKP’nin Çarşamba günü yapılacak olan olağan kongresine dikkat çeken Rasim Ozan Kütahyalı, “Berat Albayrak’ın muhteşem ve kuvvetli dönüşüne hazır olun” dedi ve Albayrak’ın döneceğini iddia etti.

Kulislerde, MB değişiminin Albayrak’ın dönüşü ile ilgili olduğu iddiaları ortaya atıldı. Kasım ayında istifa eden Berat Albayrak, o günden bu zamana kadar kameraların karşısına çıkmadı.