Reynmen ve Acun Ilıcalı Neden Kavga Etti?

reynmen_oldu_mu_yusuf_aktas_kaza_mi_gecirdi_hayatini_mi_kaybetti_h7014_b635b.jpg

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Acun Ilıcalı ve Reynmen’in arasına kara kedi girdi. Acun Ilıcalı ve Reynmen birbirlerini Instagram’dan takibi bıraktı. Peki neden? Acun Ilıcalı ve Reynmen neden kavga etti?

Tv8 ve Exxen’in sahibi Acun Ilıcalı, her zaman desteklediği fenomen Reynmen ile kavga etti. Reynmen ve Acun birbirlerini Instagram’dan takibi bıraktı.

Acun ve Reynmen’in arası neden bozuldu sorusu yanıt ararken iddialar çoğaldı. Acun Ilıcalı, Reynmen için Exxen’de bir program hazırlığındayken o program iptal oldu. İplerin ilk orada gerildiği düşünülüyorken son olarak Reynmen’in Survivor için yaptığı açıklamalar bardağı taşıran son damla oldu.

Reynmen, Acun abisnin kendisine milyarlar kazandıran programı Survivor için “Bir insan neden Survivor izler ki?” diye sorunca Acun, Reynmen’in üzerini çizdi.

Ancak takipten çıkanan ilk Reynmen olduğu yazıldı. Acun ise bu hamleyi görüp “Oh be” çekmiş ve Reynmen’i takibi bırakmış.

İkili daha önce milyonlar karşısında birbirleriyle son model lüks bir arabasına iddiaya girmişti.

Hürriyet Gazetesinden Orkun Ün, Reynmen için “inanilmaz bir aşağılık kompleksi var. Herkesin onu küçük görüp dışladığını düşünüyor. Kendi kendine ‘ben tekim’ dediğine yemin edebilirim” ifadelerini kullandığı bir yazı ele aldı.

Yorumlar kapalı.