Rus Sevgilisine Otelde 2 Gün Boyunca İşkence Yapmış!

Sosyal medyada tanıştığı bir kişi ile görüşmek için Türkiye’ye gelen Rus vatandaşı Otteva Elvira, 2 gün boyunca otelde işkence dehşeti yaşadı.

rus-kadina-atasehirde-iskence

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rusya’da yaşayan Otteva Elvira, internet üzerinden tanıştığı Alp Mutlu ile sevgili olduktan sonra, 13 Mart’ta Rusya’dan Türkiye’ye geldi. Mutlu ve Elvira Ataşehir’de bir otele yerleşti, ancak Elvira için dehşet burada başladı, zira Rus kadın otel odasında iki gün boyunca işkence gördü.

Odaya kapatan sevgilisi markete gidince, resepsiyona sığındı

Otel odasında 2 gün boyunca birçok işkenceye maruz kalan kadın, Alp Mutlu markete gittiğinde odadan kaçtı ve resepsiyona sığındı. Bunun ardından olay yerine gelen polis, Mutlu’yu gözaltına alarak tutukladı. Elvira ise tedavisinden sonra Rusya’ya döndü.

Eski kocasını kıskanmış

Elvira, Alp Mutlu ile birkaç kere görüşmüş. Bununla birlikte Rus kadına göre Mutlu, kendisinin eski kocasını ve 25 yaşındaki oğlunu kıskanmış. Bu kıskançlık krizinin ardından işkenceler 2 saate yakın sürmüş. 

Talihsiz kadın, yaşadıklarını ise “İlk gün beni 5 saat boyunca tokatladı. Yüzümden akan kanlar eline bulaşınca yalıyor, ‘Tadı ne güzel’ diyordu. Hiçbir şey yapamadım. Ertesi gün de 6 saat boyunca dövmeye devam etti. Eline geçen her şeyi bana fırlatıyordu. Kafama tekme attı, saçlarımı yoldu. 15 Mart’ta markete gitmek için odadan çıktı. Bana ‘Kanları temizle, hemen geliyorum’ dedi. Resepsiyona gidip yardım istedim. Beni bir odaya kapatıp polis çağırdılar. Sonra Alp beni yine buldu. Dövmeye devam ederken polisler gelip kurtardılar” sözleri ile anlattı.

Alp Mutlu sevk edildiği nöbetçi mahkemede eziyet suçundan tutuklandı. Elvira Rusya’ya dönerken, polis başta olmak üzere tüm yetkililere teşekkür etti.