Seniye Ayça Kara kimdir? Seniye Ayça Kara öldü mü öldürüldü mü?

seniye-ayca-kara

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye ona ağlıyor! Üsküdar’da otizmli çocuklara eğitim veren 25 yaşındaki Seniye Ayça Kara sokakta cesedi bulundu. Seniye Ayça Kara isimli öğretmen balkondan atlayarak intihar ettiği kaydedildi.

Seniye Ayça Kara öldü mü? Öldürüldü mü?

25 yaşındaki öğretmen olan Seniye Ayça Kara sokak ortasında cesedi bulunud. Polis ve sağlık keiplerinin çalışmasının ardından Adli Tıp Kurumu morguna kaldıran Ayça öğretmen, ilk izlenime göre intihar ettiği öğrenildi. Ancak sır ölüm aydınlatılması bekleniyor.

Otizmli çocuklara eğitim veren 25 yaşında Seniye Ayça Kara, sabah saatlerinde yaşadığı Üsküdar Mimar Sinan mahallesi 5 katlı binanın önünde yerde bulundu. Kara’nın binanın dördüncü katında ev arkadaşı bir bayanla kaldığı öğrenildi. Atladıkdan sonra özel bir hastanede çalışan doktorun tüm müdahalesine rağmen kurtulamadı.

Seniye Ayça Kara’nın sır ölümü sonrası polis ekipleri ev arkadaşını ifade için polis merkezine götürdü. Polis olayla ilgili geniş çaplı incelem başlattığı öğrenildi.

Ev arkadaşı Leyla Sucu ilk açıklamasında “Kendisinin en yakın arkadaşı olduğunu ifade ederek, bir aydır psikoloji bozuktu ve ilaç kullanıyordu” açıklaması yaptı.

Seniye Ayça Kara’nın psikoloji neden bozuktu merak ediliyor.

Yorumlar kapalı.