Son Dakika! Özcan Deniz’e Yaralama Suçundan 1 Yıl Hapis İstendi!

5eae88e8c03c0e1ed81e750f

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son dakika! Ünlü isim Özcan Deniz’e savcılık “Yaralam” suçundan dava açtı! Özcan Deniz’in eski eşi Feyza Aktan, ünlü şarkıcının kendisine fiziksel ve psikolojik şiddete bulunduğunu iddia ederek Özcan Deniz ile ağabeyi Ercan Deniz hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu.

Ünlü şarkıcı Özcan Deniz’e adam yaralamaktan dava açıldı! Eski eş Feyza Aktan, Özcan Deniz’in kendisini dövdüğü iddiasıyla suçlamada bulunmuştu. Savcılık, Özcan Deniz hakkında Feyza Aktan’ı “Yaralama” suçundan 6 aydan 1 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle dava açtı.

İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’nca hazırlanan iddianamede, Feyza Aktan’ın şikayet dilekçesi sunuldu. Feyza Aktan’ın şikayet dilekçesinde eski eşi Özcan Deniz’in 3 yıl önce Sarıyer’deki evlerinde kendisine tokat attığını, yara bere izinin kalmadığını, o zaman pişman olduğunu söyleyen Deniz’den şikayetçi olmadığını söylediği yazıldı. Aktan, Özcan Deniz’in 2018 yılında da Göcek’te kendisini dövdüğünü, o zaman da şikayetçi olmadığını belirtti.

“FARKLI ZAMANLARDA 3 KERE ŞİDDET UYGULADI”

Feyza Aktan’ın, üçüncü şiddet olayının ise Almanya’da meydana geldiğini iddia etti ve kendisini dövdüğünü iddia ettiği Özcan Deniz’den şikayetçi olduğuna yer verildi. Özcan Deniz ise savunmasında, iddiaların doğru olmadığını söyledi. Ünlü şarkıcı suçlamaları kabul etmedi.

HAPSİ İSTENİYOR!

Şüpheli Özcan Deniz’in “Yaralama” suçundan 6 aydan 1 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle cezalandırılması talep edildi. Özcan Deniz hakkındaki “Tehdit” ve “Hakaret” iddialarıyla ilgiliyse takipsizlik kararı verildi.

Özcan Deniz’in, önümüzdeki günlerde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesinde hakim karşısına çıkacağı öğrenildi.