Tan Taşçı’dan Tepki: Dilinizden Düşürmediğiniz Allah her Şeyi Görüyor!

Ünlü şarkıcı Tan Taşçı sosyal medya hesabından açtı ağzını yumdu gözünü! Tan Taşçı Twitter hesabı üzerinden miting otobüsündeki görüntülere müzisyenler üzerinden tepki gösterdi.

5e4169ec55428114b832f1dd

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü popçu Tan Taşçı, Ak Parti miting otobüsünde ortaya çıkan sosyal mesafe kurallarının hiçe sayıldığı vur patlasın çal oynasınlı görüntülere sert çıktı. Ünlü popçu konu müzisyenler olunca koronavirüs dedi.

Başarılı müzisyen Tan Taşçı sosyal medyaya gündem olan parti mitingine giden otobüste ki görüntülere dayanamayarak sosyal medyasından ironik bir yazı yazdı. Tan Taşçı  “Müzisyenlere sahne alma, gösteri yapma, toplaşma, kıpraşma, oynaşma, para kazanma, hayatını devam ettirebilme, karnını doyurma, mutlu olma izni yok! Bu ablalar, abiler bu halde mitinglerde göbek atıyorlar! Maşallah. O dilinizden düşürmediğiniz Allah her şeyi görüyor dostum” diyerek yazdı.

MÜZİSYENLER İNTİHAR ETMİŞİTİ!

Akp mitingine giden bir otobüste çekilen kalabalık, göbek atmalı görüntüler sosyal medyada “Esnaflar zor durumda iken, mekanların kapalı olması nedeniyle işsiz kalan geçimini sağlayamayan ve ardı ardına intihar eden müzisyenler varken, dağın başındaki çobana, sahilde tek başına yürüyene, nefes almak için maskesini açık havada iki dakikalığına burnun altına indirenlere, eczanede yemek arasında çay içen çalışanlara, arabasında oturanlara dahi ceza kesilirken bu skandal görüntüler ne demek oluyor? Konu Akp olunca her şey serbest mi?” yorumları yapıldı.

TAN TAŞÇI’YA DESTEK DE VARDI TEPKİ DE!

Tan Taşçı’nın bu tweetinin ardından kimisi ünlü müzisyene destek verirken kimileri senin derdin AKP diyerek tepki gösterdi. Kullanıcılar konunun ünlülerin olduğunu sanarak mekanlarda çıkarak geçimini sağlayan, ünlü isimlerin arkasında çalan müzisyenler olmadığını düşünerek Tan Taşçı’ya “Milyonlar kazandınız, biriktirseydiniz” diyerek yorumlarda bulundu.

Koronavirüs yasaklarının ve cezalarının haksız yere uygulanması sonrası vatandaşları artık isyan noktasına getirmişti. Esnaf zaten zor duruma gelmişken, açık havada ceza yiyen vatandaşlar miting görüntülerinin ardından kendilerine ceza yazan polislere tepki göstermeye başlamıştı.