TFF Milli Takımlar Hesabı İlhan Mansız’ın Senagal’e Attığı Golü Neden Koymadı?

ilhan_1

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sosyal medyada Milli Takımlar resmi hesabı “A Millî Takımımızın attığı unutulmaz gollerinden hangisine dahab çok sevindiniz” diyerek paylaşım yaptı. Ancak paylaşımda Türkiye’de futbolla ilgilenmeyenlerin dahi hatırladığı İlhan Mansız’ın Senagal’e attığı unutulmaz gol yer almadı. Sosyal medyada tepkiler büyüdü. İlhan Mansız kimdir? İlhan Mansız Senegal golü izle! Milli takımlar hesabı ne açıklama yaptı?

Milli Takımlar Twitter hesabından yapılan paylaşım ortalığı birbirine kattı. Milli Takımlar resmi hesabı bugün bir paylaşım yaptı ve bu paylaşım milli birlik ve beraberliği sağlayacağı yerde tartışma çıkardı.

Milli Takımlar Twitter Resmi hesabından “A Millî Takımımızın attığı bu unutulmaz gollerden en çok hangisine sevindin? Yorumlarda paylaş. Türkiye Bayrağı Konuşan baş silueti #BizimÇocuklar @NihatKahveci8 @8Selcukinan” diyerek bir video paylaştı. Ancak videoda unutulmaz goller arasında unutulmaz gol İlhan Mansız’ın Senagel’e attığı altın golü koymadı.

İlhan Mansız’ın Türkiye’nin fırtına gibi estiği 2002 yılında uzatmalarda Senagel’e altın gol atarak Türkiye’yi yarı finale taşıyan golü futbol ile ilgili olan olmayan herkesin bildiği bir goldür. Ancak Türk Milli Takımlar resmi hesabı bugün yaptığı paylaşımda bu gole yer vermedi.

Milli Takımlar Twitter Resmi hesabından sorulan “A Millî Takımımızın attığı bu unutulmaz gollerden en çok hangisine sevindin?” paylaşımında İlhan Mansız’ın attığı gole yer verilmemesi büyük tartışma yarattı.

Beşiktaş taraftarları İlhan’ın Beşiktaş’lı olduğu gerekçesiyle golün konulmadığını söylerken diğer takım taraftarları da Türk Milli Takımlar hesabına tepki gösterdi.

Yorumlar kapalı.