Türk Kripto Para Borsasından Kampanya: Herkese 60 TL Değerinde 150 Adet Dogecoin!

Türkiye’nin en büyük kripto para borsalarından Thodex, 60 TL değerinde 150 adet Dogecoin’i kampanya ile dağıtacak…

thodex dogecoin kampanyası

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para alım satımında hacmin en yüksek olduğu ülkelerden biri olan Türkiye’de, onlarca kripto para borsası var. Daha önce Paribu’nun üye olan herkese 10 TL değerinde ücretsiz bakiye vermesinin ardından bu defa Thodex’ten daha büyük bir adım geldi. Popüler kripto para borsası Thodex, hesap açıp üyeliğini 3. seviyeye getiren herkese 150 adet Dogecoin veriyor.

Ücretsiz verilecek Dogecoin’lerin değeri 60 liraya yakın

Dogecoin, kripto para piyasasında en eski altcoinlerden biri ve son dönemde Tesla CEO’su Elon Musk’ın paylaşımlarıyla popüler hale gelerek yükselişe geçti. Thodex bu hamlesiyle, yeni üyeleri kazanarak borsanın hacmini yükseltmeyi hedefliyor. Borsanın kampanyasında, her üye olana 150 Dogecoin verilecek. Dogecoin kampanyası sonucunda üyelerin eline yaklaşık 8,7 dolar, yani 60 TL’lik kripto para geçmiş olacak. 

Ücretsiz Dogecoin kampanyasına nasıl katılabilirsiniz?

Thodex’in Dogecoin kampanyasına katılmak içi,n 15 Mart ile 15 Nisan tarihi arasında Thodex’e kayıt olmanız gerekiyor. Bunun ardından üyelik düzeyi 3. seviyeye çıkmalıdır, bu da kimlik gibi onay belgelerini firmaya sunmanız anlamına geliyor. Thodex, 3. seviye güvenlik düzeyine çıkan tüm yeni hesaplara, 24 saat içinde ücretsiz 150 Dogecoin’i tanımlıyor.