Yaşlı Adam Köpeğe Tecavüz Ederken Gençler Tarafından Yakalandı! Vali Açıklama Yaptı!

604df18f4e3fe115d80c17d8

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İğrenç olayların ardı arkası kesilmiyor. Geçtiğimiz hafta gençler, dün çocuklar bugünde yaşlı adam! Hayvanlara işkence bitmiyor! Yaşlı adamdan şüphelenip takip eden gençler iğrenç olayı görür görmez müdahale etti. Olayın görüntüleri sosyal medyaya yansıyınca vali Yavuz açıklama yaptı..

Kocaeli Derince’de yaşlı bir adam iple bağladığı köpeği ağaçların bulunduğu bir alana götürdü. Şüphelenen gençler adamı takip etti. Köpeğe cinsel istismarda bulunurken yakalanan yaşlı adam, gençler tarafından dövüldü. Görüntüler sosyal medyada yansıyınca Kocaeli Valisi Seddar Yavuz açıklama yaptı ve yasal işlemin yapılacağını duyurdu. Şahıs gözaltına alındı.

Kocali’de iple bağladığı sokak köpeği ormanlık alan götüren yaşlı kişiyi gören gençler, şüphelendi. Adamı takip eden gençler köpeğe cinsel istismar yapıldığını görünce adamı darbetti. Görüntüler sosyal medyada paylaşıldı.  Sosyal medya kullanıcıları, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz ile iletişime geçti ve yardım istedi.

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz sosyal medya hesabından gelen tepkiler üzerine bir açıklama yaptı. Vali Yavuz, “Güvenlik birimleri tarafımdan talimatlandırılmış olup, gereken yasal işlemler ivedilikle yapılacaktır” deidi.

Kocaeli Valiliği şüphelinin gözaltına alındığı belirtti. Valilik şu açıklamayı yaptı;

“Sosyal medyada yayınlanan görüntü ve iddialar üzerine yapılan inceleme ve değerlendirmelere göre; 13 Mart günü saat 19.10 sıralarında Körfez ilçesi Yavuz Sultan Selim Mahallesi’nde bulunan ağaçlık alanda bir şahsın sokak hayvanına eziyet ettiği yönünde gelen ihbara binaen Körfez İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri olay yerine derhal intikal ederek incelemelere başlamıştır.

Olay yerinde ilk ifadelerine başvurulan gençler şahsın sokak köpeğine eziyet ettiğini ve cinsel münasebette bulunduğunu düşünerek kendisine tepki gösterdiklerini belirtmişlerdir. Şahıstan olay yerinde alınan ilk ifadede; köpeğe yiyecek vermek istediğini, konunun yanlış anlaşılmadan ibaret olduğunu beyan etmiştir.

Doğa Koruma Müdürlüğü’nce şahıs hakkında idari işlem uygulanmış, ayrıca adli makamlardan alınan talimat doğrultusunda şahıs gözaltına alınarak adli işlemlere başlanmıştır.”

GEÇTİĞİMİZ GÜNDE YAŞLI BİR ADAM A101’DE BİR KIZ ÇOCUĞUNA CİNSEL İSTİSMARDA BULUNMUŞTU

Geçtiğimiz günlerde de 61 yaşında bir adamın 10 yaşında bir kız çocuğunu A101 marketinde sıkıştırdığı görüntüler ortaya çıktı. Küçük kız olayı kasiyere anlatınca kasiyer yaşlı adamı yakalamış ve bağırmıştı. Ancak esnaf kasiyere inanmamış ve “Yaşlı başlı adam” demişti. Görüntüler ortaya çıkıp emniyete yanısıyınca şahsın daha öncede hakkında suçlamalar bulunduğu ve okul ve park önlerinde takıldığı belirtilmişti.