Günde Sadece 12 Lira Taksitle 10 Bin Liralık İhtiyaç Kredisi rekor kırıyor

Günde sadece 12 Lira Taksitle 10 bin TL İhtiyaç Kredisi rekor kırıyor. 12 TL İhtiyaç Kredisinde rekor başvuru geldi. İşte detaylar.

Ekonomi 15.06.2021 - 22:50 15.06.2021 - 22:50 Berkay Keskin

Günde sadece 12 ayda ise 380 liraya ihtiyaçlarını karşılayacak borçlarınızı kapatacak destek kredisini alabilirsiniz. Yaza özel başlatılan kampanya kamu bankasından geldi! Kaçıran bin pişman olur. Başvuru süreci geçmeden elinizi çabuk tutun. 

Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlarımızın yardımına yine kamu bankaları koştu. Ekonomik açıdan zorlanan vatandaşlarımız çareyi bankalar da bulundu. Bankadan finansman desteği alarak borçlarını yapılandıran, ihtiyaçlarını gideren vatandaşlarımız ise kendilerine uygun en düşük faizli kredi arayışında. Nakit desteği alıp ihtiyaçlarını gidermek isteyen vatandaşlarımızın desteğine de Ziraat Bankası koştu! Ziraat Bankası pandemi ilk başladığında da vatandaşlarımıza büyük destekler vermişti. Çok uygun fiyata konut ve taşıt kredisi sunmuş aynı zamanda altı ay ertelemeli temel destek kredilerini dağıtmıştı. Banka ise şimdi bu kampanyaya benzer bir fırsat daha sunuyor. Ziraat tarafından sunulan özel kampanya kapsamında günde sadece 12 lira taksitle vatandaşlarımız ihtiyaç kredisi alabiliyor. Maşını Ziraat Bankasından alan ya da maaşını bankaya taşıtan çalışan ve emeklilerin kullanabildiği bu özel kredinin detaylar ise haberimizde…

Ayda sadece 380 Türk lirası vatandaşlarımız Ziraat Bankasından uygun faiz oranlarıyla kredilerinden yararlanabilirler. Pandemi döneminde ekonomik anlamda zorlanan vatandaşlarımız için özel olarak sunulan bu fırsat ile vatandaşlarımız ihtiyaçlarını karşılayabilirler. 

RESMİ İNTERNET SİTESİNDE DUYURULDU 

Kampanya detayları aynı zamanda ziraat Bankası’nın resmi internet sitesinden de duyuruldu. Maaş ödemelerini Ziraat Bankası aracılığıyla alan emekli ve çalışanlara avantajlı paketler sunulacağı duyuruldu. Aynı zamanda maaş müşterisi olan vatandaşlar kredilerini almak için şubelere gitmek zorunda da değiller. Dijital Kredi ürünüyle mobil bankacılık ve Ziraat Bank internet şubesinden vatandaşlar kredilerini anında alma imkanına sahipler. 

Emekliler içinse Emeklinin artısı kredi paketi bulunuyor. Emekli vatandaşlarımız bu paketle hem ihtiyaç hem de konut kredisi için uygun faiz oranlarından yararlanabiliyorlar. 

ZİRAAT BANKASI KREDİ ÇEKME KOŞULLARI

Ziraat Bankasından yeni çıkan avantajlı ihtiyaç kredisi paketiyle kredi çekmek için vatandaşların İnternet Bankacılığı, BES, AZG, Konut Sigortası, DASK, KASKO, Klasik Sivil Yangı sigortası ya da Eşya Sigortası ürünlerinden en az iki tane sahip olanlar ya da yeni başvuru yapanlar faydalanabilecek. 
Aynı zamanda kampanya dahilinde çalışanın ya da emeklinin maaşını Ziraat Bankası aracılığıyla alıyor olması gerekiyor. 

DİJİTAL KREDİ ÖZELLİKLERİ

Maaş müşterisi olan vatandaşlarımız kredilerini almak için şubeye gitmek zorunda değiller. İnternet şubesi ve Ziraat mobilden başvurularını yapma imkanına sahipler. 

Kredi kapsamında vatandaşlara 36 aya kadar vade imkanları sunuluyor. Krediden yararlanmak için öncelikle vatandaşların internet bankacılığına ya da mobil bankacılık uygulamasına giriş yapmaları gerekiyor. Krediler bölümünde başvuru seçeneği seçilmeli ve forum doğru bilgilerle doldurulmalıdır. Ardından banka gerekli kontrolleri yapacak ve kayıtlı cep telefonuna kredinin onaylandığına dair SMS gelecek. Bu noktadan sonra vatandaşlarımız kredilerini hesaplarında görüntüleyebilir ve rahatlıkla kullanabilirler. Bu sayede vatandaşlarımız kredilerini almak için evden dışarı çıkmak zorunda bile değiller!

Kamu bankası maaş müşterisi olan vatandaşlar için ihtiyaç kredisini aylık %1,51 faiz oranıyla sunmakta. 36 ay vade imkanıyla 10 bin Türk lirası ihtiyaç kredisi alan vatandaşlarımızın vade sonunda toplam geri ödemeleri 13 bin 680 lira olmakta. Aylık ödemeleri 380 Türk lirası günlük ödemeleri ise sadece 12 Türk lirasına denk gelmekte! 
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@